Tet Vietnamese New Year Nail Art

January 28, 2017

Chúc Mừng Năm Mới!*


I'm stepping into New Year for the second time. Yes, the year here in Vietnam starts a little bit later. Tet or Vietnamese New Year is one of the most important celebrations in Vietnamese culture. It celebrates the arrival of spring based on the Vietnamese calendar.

***

Jau otro reizi iesoļoju jaunajā gadā. Jā, Vjetnamā jaunais gads sākās mazliet vēlāk. Tet jeb vietnamiešu jaunais gads ir viens no svarīgākajiem vjetnamiešu kultūras notikumiem. Tās ir arī svinības par godu pavasara sākumam.


Inspired by mostly used colours - yellow and red - I made abstract nail art for this particular event. Love how these two primary colours look together. Also, the combination of negative space and wavy lines makes eye-catching and trendy manicure.

***

Biežāk izmantoto krāsu - dzeltenās un sarkanās - iedvesmota izveidoju abstraktu nagu dizainu. Ļoti patīk kā kopā izskatās un savās starpā kontrastē abas pamatkrāsas. Savukārt, negative space laukumi un liektās līnijas kombinācijā veido pamanāmu un šobrīd modernu nagu dizainu.

Wish you a lot of fresh and unseen nail art ideas this year!

***

Atliek vien novēlēt, lai jaunais gads pilns jaunu un vēl neredzētu ideju nagu dizainiem!

  
*Happy New Year! / Laimīgu Jauno gadu!

Where To Find Inspiration For Nail Art?!

January 25, 2017

There are days when you are in the mood to make some nail art, but you are feeling stuck - nothing comes into your mind. Where to look for inspiration?
Read further and find my way - I gather 7 nail art inspiration sources that I found inspiring:

***

Ir dienas, kad vēlme radīt ir, bet neviena prātīga ideja nerodās. Un pat tās, kas ienāk prātā - nepatīk. Kur lai īsti atrod idejas nagu dizainam?
Kā atbildi uz iepriekš uzdoto jautājumu - apkopoju 7 ideju avotos, kas iedvesmo mani. Cerams, ka tie būs noderīgi arī jums!
1. NATURE
Nature and being in nature always fulfil me with energy and new ideas. All you need to do is just get out of your house and look around! Simply as it! You can go to the nearest forest to pick some berries or to the bog to catch an early morning fog or even find something beautiful in the rose that is leaning outside of your neighbour's yard.

***

1. DABA
Dabai piemīt spēks nomierināt, piepildīt ar enerģiju un jaunām idejām. Atliek vien iziet pastaigā un pavērot apkārtni! Var doties uz tuvējo mežu ogot vai ķert saullēkta miglu purvā, vai ieraudzīt un iedvesmoties no rozes, kas pabāzusi savu ziedošo galvu laukā no kaimiņu sētas.2. ANIMALS
Also, the animal world can be a great source of inspiration. And you even don't need to be good at drawing because animal prints are so easy to make! See my giraffe nails and snow leopard nails! But if you are ready for more complicated designs, try to draw your favourite animal on your nails!

***

2. DZĪVNIEKI
Arī dzīvnieku pasaule var kalpot par lielisku iedvesmas avotu. Un pats labākais, ka jums nav jābūt draugos ar otu vai vispār jāmāk zīmēt, jo dzīvnieku raksti ir tik vienkārši! Jo neprecīzākas un drebelīgākas līnijas, jo labāk tie izskatīsies! Mani favorīti - žirafes un sniega leoparda nagi. Bet ja ir vēlme izmēģināt kādu sarežģītāku dizainu, pamēģiniet uzzīmēt savu mīļāko dzīvnieku!


3. TRAVELS
Travels are also about going out, only further. Always take some small notebook where to sketch ideas or just do photos. And don't forget about details! In Cambodia I felt in love with our road trip, in Thailand, I get impressed by temples, but Cyprus got me with olive trees.

***

3. CEĻOJUMI
Ceļošana arī ir par došanoas ārā - ārā no sev ierastās vides. Iesaku paņemt līdzi piezīmju grāmatiņu idejām vai iemūžināt idejas fotografējot. Noteikti pievērsiet uzmanību detaļām! Kambodžā man par iedvesmu kalpoja ceļā redzētais, Taizemē greznie tempļi, bet Kiprā olīvkoku birzes.


4. CULTURE
Try to remember your history classes. If you have a time machine, to which century you'd like to go back?! With a little help of imagination and art history books or internet research, you can easily draw Aztec signs or put together mosaic on your nails. And don't forget about your countries culture! Nails with Latvian folk sings are still one of my favourites.

***

4. KULTŪRA
Atcerieties vēstures stundās apgūto. Ja jums būtu izvēles iespējas, uz kuru gadsimtu jūs labprāt aizceļotu? Ņemot talkā iztēli un mākslas vēstures grāmatas vai internetu, jums ir iespēja zīmēt rakstus kā actekiem un kārtot mozaīkas kā senajiem grieķiem. Neaizmirstiet arī par savas tautas kultūru! Nagi ar latvju zīmēm joprojām ir vieni no maniem mīļākajiem.


5. FASHION
Fashion is one more big topic! Do you love to read fashion magazines? You have a couple of them on your coffee table?! Go through them one more time and get inspired by your favourite designers or patterns (lace pattern, you are beautiful!).  Or just look into your wardrobe! That's how argyle and plaid nails were born!

***

5. MODE
Sekojiet vai nesekojiet modes trendiem, tomēr to ietekmi un nagu dizainu noliegt nevar. Paņemiet un izšķirstiet kādu no modes žurnāliem un iedvesmojieties no dizaineru jaunākajām kolekcijām vai kāda burvīga auduma raksta (ak, mežģīnes!). Bet ja neviens žurnāls nav pa rokai, ielūkojaties savā skapī! Tieši tā tapa mani argyle raksta un rūtainie nagi!


6. OCCASIONS
Special events ask for special nails! Use each occasion symbols in your nail designs. St.Valentine's day is coming, and Easter isn't far away too. Get ready! And feel free to go wild with nail art on festival season. The bolder - the better!

***

6. NOTIKUMI
Īpašām dienām, īpaši nagi! Izmantojiet simbolus vai krāsas, kas katram no gaidāmajiem notikumiem ir raksturīgas. Sv. Valentīna diena tuvojās un arī Lieldienas nav aiz kalniem. Sāciet padomāt par nagu dizaina idejām jau tagad! Savukārt, vasarā festivālu laikā, ļaujiet vaļu trakākajām krāsu fantāzijām. Jo košāk - jo labāk!


7. SPORTS
I love watching sports! Olympic nails were must have for me! Try to catch the most common lines, shapes and objects to each kind of sport, as I did with tennis and ice hockey nails. And Support athletes you follow with matching nail art! ;)

***

7.SPORTS
Man patīk skatīties sporta pārraides. Cenšieties ievērot katram sporta veidam raksturīgo līnijās, formās un detaļās, tieši tā darīju ar saviem tenisa un hokeja nagiem. Atbalstiet savus favorītus sportā ar pieskaņotu nagu dizainu! ;)


These are my favourite ways for seeking inspiration! And what are yours?!

***

Šādi iedvesmu jauniem nagu dizainiem parasti atrodu es? Un kur iedvesmu smeļaties jūs?

Palm Tree Nails + Tutorial

January 19, 2017

Those who are following to my personal Instagram account already noticed that right now I'm in Vietnam. In fact, I'm here already almost 2 months, enjoying unusual winter for Latvian girl. And I simply found of tropical climate - love how time by time rain changes the sun and greenery around let you feel alive. Inspired by palms and tropical forests, these Palm Tree Nails were born.

And if you are planning vacation, travel or simply want to return into summery vibes, scroll down, there you will find an easy tutorial that will help you to get nails like this.

***

Tie, kas seko manam personīgajam Instagarm kontam, noteikti ir pamanījuši, ka jau kādu laiku atrodos Vjetnamā. Patiesībā jau tulīt būs 2 mēneši kopš esmu šeit un dzīvoju Latvijas ziemai tik neraksturīgos laikapstākļos. Atzīšos, ka tropiskais klimats man ļoti patīk - saule ik pa laikam mijās ar pēkšņām lietus gāzēm un zaļums visapkārt liek justies dzīvam. Iedvesmojoties no palmām un tropu mežiem, ienesu zaļo arī nagos!

Un ja jums priekšā kāds atvaļinājums, ceļojums vai vienkārši gribās atgriezties vasarīgās sajutās, droši izmantojiet zemāk redzamo pamācību, kas palīdzēs pavisam vienkārši tikt pie šādiem nagiem pašas spēkiem.

You will need:

 • black, white and green nail polishes
 • striping nail art brush
 • base coat and top coat
***

Dizainam būs nepieciešams:
 • melna, balta un zaļa nagu laka
 • nagu dizaina otiņa ar gariem sariem 
 • bāzes laka un virslaka

HOW TO:
 1. Paint nails black.
 2. Before drawing, google ‘Palm tree leaves’ and find the picture that will guide you. Use it as inspiration. Then take striping brush, white nail polish and draw white palm tree leaves randomly on all your nails. 
 3. Let the white polish dry. Then, using nail art brush, paint green polish over the white lines only. That will make the green pop out on black.
 4. Draw more palm tree leaves on each nail only with green nail polish. This time DON'T lay white underneath, to get green darker. That will give your design depth effect. Finish with fast drying top coat.

***

 1. Nolakojam nagus melnus.
 2. Lai iegūtu palmas lapu rakstu, pirms zīmēšanas iegūglējam "Palm tree leaves" un atrodam bildi, ko ņemt par piemēru un iedvesmas avotu. Tad izmantojot otiņu ar gariem sariņiem un balto nagu laku, zīmējam palmu lapas uz visiem nagiem.
 3. Ļaujam baltajam zīmējumam apžūt. Pēc tam ņemam otiņu un zīmējam pāri baltajām līnijām zaļas. Baltais fons palīdzēs zaļajai krāsai izcelties.
 4. Zīmējam vēl pāris palmu lapas tikai ar zaļo nagu laku. Šoreiz NEKLĀJAM apakšā balto, lai iegūtu zaļo mazliet tumšāku. Tas piešķirs nagu dizainam dziļuma efektu. Nobeigumā pārklājam nagu ar virslaku.

Used: Kinetics Rose Gold Hardener, Kinetics Jet Black, Kinetics Beginnings, Aliboo (no name) and Kinetics SolarGel Top Coat

***

Lakots ar: Kinetics Rose Gold Hardener, Kinetics Jet Black, Kinetics Beginnings, Aliboo (bez nosaukuma) un Kinetics SolarGel Top Coat


Argyle Nails + Tutorial

January 08, 2017

While I'm enjoying the sun in Vietnam, all my Instagram feed is full of snowy photos. Inspired by all these beautiful pics, I decided to do warm and cosy Argyle Nails. Argyle pattern is mostly used for socks and sweaters. And I think I have something with all these cute sock patterns, I already got inspired before - see Owl and Leopard nails. As we say - you can find inspiration everywhere!

Scroll down and find a step-by-step tutorial. Colour choices for this nail design are limitless. Match them to your favourite argyle socks or sweater and stay warm on cold days!

***

Kamēr es sildos Vjetnamas saulītē, iedvesmu šiem nagiem noķēru jūsu ziemīgajās Instagram bildēs. Diemžēl nezinu, vai šim rombu rakstam ir kāds latvisks nosaukums, bet angliski to dēvē pat - argyle - un visbiežāk tas manāms uz zeķēm un džemperiem. Un ja papēta bloga arhīvus, tad interesanti raksti uz zeķēm mani ir iedvesmojuši jau iepriekš - radot Pūcīšu un Leopardraksta nagu dizainus. Kā teikt, iedvesmu var atrast jebkur, atliek vien paskatīties plašāk un ievērot vairāk!

Zemāk atradīsiet pamācību šim nagu dizainam. Droši eksperimentējiet ar krāsu salikumiem, pieskaņojot tos savām mīļākajām zeķītēm vai džemperim. Lai silti un skaisti!

You will need:
 • dusty pink, red and silver glitter nail polishes
 • striping nail art brush
 • detailing nail art brush
 • base coat and top coat

***

Dizainam būs nepieciešams:
 • dūmakaini rozā, sarkana un sudraba gliteru nagu lakas
 • nagu dizaina otiņa ar gariem sariem 
 • mazā nagu dizaina otiņa
 • bāzes laka un virslaka 


HOW TO:
 1. Apply 2 coats of dusty pink nail polish
 2. Using striping brush, draw "X" with red nail polish on chosen nails
 3. Make more diagonal lines and split all nail in diamond shapes as pictured
 4. Using detailing brush and the same red nail polish, start to fill in diamonds
 5. Correct any mistakes with detailing nail art brush and dusty pink nail polish
 6. Draw thin silver glitter lines as shown in the picture and seal your design with 2 layers of top coat.

***

 1. Nolakojam nagus dūmakaini rozā
 2. Zīmējam uz izvēlētajiem nagiem 2 krusteniskas līnijas, izmantojot nagu dizaina otiņu ar gariem sariem
 3. Papildinam zīmējumu ar pāris diagonālām līnijām, līdz viss nags ir sadalīts rombiņos
 4. Ar sarkano nagu laku izkrāsojam dažus no rombiņiem
 5. Ja nepieciešams, izmantojot mazo otiņu, pielabojam dizainu ar dūmakaini rozā nagu laku
 6. Zīmējam šauras līnijas ar sudraba gliteru nagu laku, sekojot piemēram bildē, un beigās pārklājam nagu dizainu ar divām kārtām virslakas.

Used: Kinetics Rose Gold Hardener, Kinetics Spotlight Fail, Kinetics Rhino On The Carpet, Kinetics Running Out Of Champagne un Kinetics SolarGel Top Coat

***

Lakots ar: Kinetics Rose Gold Hardener, Kinetics Spotlight Fail, Kinetics Rhino On The Carpet, Kinetics Running Out Of Champagne and Kinetics SolarGel Top Coat

Lilac Jewelry Nail Art

January 06, 2017

Hey, we are in 2017! Wish you a lot of joy, fun and great nail art ideas this year!
I started my year with these splendid Lilac Jewelry Nails. 

***

Hei, esam jau 2017ajā! Lai jums daudz prieka, smieklu un lielisku nagu dizaina ideju šajā gadā!
Savu Jauno gadu iesāku ar šiem greznajiem nagiem lillā toņos.


I made a similar manicure last year, but this time I decided to make a dark version. I took dark violet Met Gala and lilac Morning After from Kinetics and also some different types of rhinestones. To get this look - just paint your nails, stick the stones in the top coat and to make sure that they will stay on the place - put one more layer of the top coat. And voilà, you are ready for a new and beautiful year!

***

Pagājušajā gada pavasarī veidoju, ļoti līdzīgu manikīru, kuru šoreiz gribēju izmēģināt tumšākos toņos. Kā pamatu ņēmu Kinetics tumši violeto Met Gala un lillā Morning After, kā arī dažādus mirdzošos akmentiņus. Lai tiktu pie šādiem nagiem atliek vien tos nolakot, virslakā ielipināt akmentiņus sev vēlamajā izkārtojumā, un lai akmentiņi nepazustu ikdienas gaitās, vēlreiz visu pārklāt ar virslaku. Un jaunam, skaistam gada sākumam manikīrs gatavs!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top