Oriental Pattern Nail Art

April 10, 2017

I always thought that stamping isn't my thing and just kept to admire other people stamping skills. Till... today! Yay, I finally nailed it! For me, that was right stamp and be more gentle. I used to put too much pressure while transfering image from the plate to stamp. Hehe, literally tried too hard! :D

And about the stamp, my new "friend" is from Cosette Nail Shop. It is squishy - perfect for curved nails, and also it is transparent - you can see through how and where are you stamping exactly.

***

Līdz šim apbrīnoju meitenes, kas ar zīmodziņa palīdzību spēj vienkārši un ātri pārnest pat vissarežģītākos zīmējumus uz naga virsmas, man pašai tas tā arī nebija izdevies un šķita, ka arī nekad neizdosies. Līdz... šodienai! Beidzot izdevās noķert īsto veidu, kā to darīt! Manā gadījumā tā bija pareizā zīmodziņa izvēle, kā arī sapratu, ka pārāk daudz spēka izmantoju pārnesot zīmējumu no trafaretu plāksnītes uz zīmodziņu. Cenšoties sanāca pārcensties! :D

Runājot par zīmodziņu, mans šīs dienas "palīgs" ir no Cosette Nail Shop. Tas ir ļoti mīksts -  lieliski piemērots nagiem ar izteiku izliekumu, kā arī tas ir caurspīdīgs - viegli būs redzēt, kā un kur tieši zīmējums uz naga atradīsies.



For the design, I used a couple of nail polishes from Kinetics spring/summer 2017 pre-collection Grand Bazaar. Inspired by the name of the collection, I decided to go for an Oriental pattern. Used lilac Give Me Better Price, sandy Camel Or Cabrio and warm pink Grand Bazaar for gradient and stamped over with dark blue Bedouin Taxi. Still felt that look isn't complete, so I also added half moons.

***

Šim dizainam izmantoju nagu lakas no Kinetics pavasara/vasaras 2017 pirms-kolekcijas Grand Bazaar. Kolekcijas nosaukuma iedvesmota izvēlējos veidot dizainu austrumnieciskos motīvos. Krāsu pārejai izmantoju lillā Give Me Better Price, smilšu Camel Or Carbio un silti rozā Grand Bazaar, savukārt, zīmogošanai - tumši zilo Bedouin Taxi. Lai gan dizains pēc zīmogošanas izskatījās glīti, tomēr bija sajūta, ka tas nav pabeigts, tāpēc izlēmu papildināt to ar mēnestiņiem.

Which version do you like better - with or without half moons?!

***

Kurš variants jums patīk labāk - ar vai bez mēnestiņiem?

And what's about you - did you try stamping? Did you have any struggles?

***

Un kā ir ar jums - vai esat mēģinājušas nagu zīmodziņus? 
Vai arī jums bija grūti "noķert" tehniku, kā tas darāms?

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top