Kinetics spring/summer 2017 collection Escape

April 24, 2017


I'm a patient person, but this was hard... In October, more than 6 months ago I was lucky enough to participate in Kinetics colour choosing brainstorm for this collection. When Escape collection was set, I felt in love with colours and how collection looked together. I already knew - I will use it a lot.

And to make my waiting tougher - at the end of November I moved for a couple of months to Vietnam where I jumped straight into summer-like weather. And this is the time when you are craving for bright colours like crazy, but Escape collection needed to stay in the box untouched till today.

Finally, it is out and on my nails!

***

Lai gan esmu pacietīga, kolekcijas Escape launch datumu sagaidīt nebija nemaz tik viegli. Vairāk kā 6 mēnešus atpakaļ, oktobrī, piedalījos toņu izvēlē tieši šai kolekcijai. Kad astoņas krāsas bija izvēlētas, sapratu, ka šī būs kolekcija, kuru izmantošu daudz - gan dažādos dizainos, gan tā pat vien!

Un it kā ar to vēl nepietiktu - novembra beigās uz vairākiem mēnešiem devos uz Vjetnamu, kur laiks bija tik ļoti vasarīgs, ka tā vien gribējās uzlakot šos super košos toņus! Kārdinājums pamatīgs. :)

Bet nu ir pienākušas ilgi gaidītās aprīļa beigas, saiņoju ārā Escape kolekciju un varu to atrādīt arī jums!


Shark In The Pool - turquoise blue. Really reminds me swimming pool! I applied it in 2 layers, but only later I noticed that on some of the nails you can still see a free edge, so for longer nails better to go with 3 layers.

***

Shark In The Pool - tirkīza zils. Klāts 2 kārtās, tiesa gan tikai pēc tam fotogrāfijās pamanīju, ka tomēr vietām mazliet spīd cauri naga brīvā mala. Tā kā garākiem nagiem varētu būt nepieciešamas 3 kārtas.


Marry Me Lemon - bright yellow. Usually, I liked yellows only in the pictures, not in real life. But this time it was different - seems I found my tone! Or maybe it is my tan which makes it look beautiful on my hands?! Anyway, this is one of my favourite shades from the collection.

***

Marry Me Lemon - koši dzeltens. Kaut kad iepriekš rakstīju, ka man patīk, kā bildēs izskatās dzelteni nagi, bet reālajā dzīvē ar tiem sadzīvot nevaru. Šoreiz sajūta ir citādāka - izskatās, ka beidzot esmu atradusi savu toni! Vai arī iedegums ir pareizais?! Viennozīmīgi viena no šīs kolekcijas mīļākajām krāsām.

Why Not My Friend - very, very pale peach tone. One more favourite from Escape collection. Still, remember that at first I wasn't impressed about this shade. It looked too pale for such a bright collection. But now I'm taking my words back - this shade has warm tones in it, and it will look stunning with tanned skin, as well as, it will be the perfect background for any nail art. For full coverage, you will need only 2 coats.

***

Why Not My Friend - ļoti, ļoti gaišs persiku tonis. Vēl viens mans šīs kolekcijas favorīts. Un tagad pat mazliet dīvaini atcerēties, ka sākotnēji uz šo toni skatījos ar šaubām - vai tas patiešām nokļuvis pareizajā kolekcijā?! Nav par bālu? Bet tā kā tas ir ar viegli siltu nokrāsu, gaišais tonis lieliski izskatīsies ar vasarīgu iedegumu, kā arī būs labs fons dažādiem nagu dizainiem. Ideālam rezultatam nepieciešamas vien 2 kārtās.


It's Not My Passport - dark red-purple. The shade which at first seemed too dark for summer. But no! It will be a great colour to pair with vivid shades in the nail designs. And its name! That's perfect! Two layers here, but for longer nails, I would recommend 3 layers.

***

It's Not My Passport - tumši sarkanīgs violetais. Vēl viens tonis, kas man šķita apmaldījies šajā kolekcijā. Bet, nē - tas noteikti labi kombinēsies nagu dizainā ar kādu no košajiem toņiem. Un tā nosaukums - perfekts! Klāju to 2 kārtās, savukārt, gariem nagiem ieteiktu 3 kārtas.


5 AM - cool-toned lilac. Although that was kind of sheer in one layer, no worries - the second layer does the magic!

***

5 AM - vēsi lillā. Lai gan vienā kārtā ir izteikti caurspīdīgs, otrā kārta veido gludu un vienmērīgu klājumu. Bildē 2 kārtas.


Pink Drink - vivid pink. Very summery tone! Excellent formula, gets full coverage in 2 layers.

***

Pink Drink - koši rozā. Ļoti vasarīgs tonis! Pasakaina formula, ideāli nosedz nagu 2 kārtās.


Escape  - bright orange. Orange is one more colour which wasn't my best friend till now. Before I tried it a couple of times but always ended by taking it off. I didn't feel comfortable in orange. But this time - I enjoy it! I'm wearing it right now on my toes. :)

***

Escape - koši oranžs. Oranžais ir vēl viens tonis, ar kuru līdz šim nespēju sadraudzēties. Un gluži tāpat kā ar dzelteno, arī šoreiz ir noticis brīnums -  ļoti patīk! Nēsāju to šobrīd uz kāju nagiem un nereti pieķeru sevi priecājamies par savu burvīgo pedikīru. :)


Kiss Me Not - hot red. Brighter than a classic red. The formula is more to jelly side, but it reaches full coverage in 2 layers.

***

Kiss Me Not - košs sarkanais. Noteikti košāks par klasiski sarkano. Pēc formulas - želejveidīgs, bet tas neietekmē tā segtspēju - klāju to 2 kārtās.


And which shades from Escape collection would you like to try? 

***

Un kurus no Escape toņiem jūs labprāt izmēģinātu?

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top