Where To Find Inspiration For Nail Art?!

January 25, 2017

There are days when you are in the mood to make some nail art, but you are feeling stuck - nothing comes into your mind. Where to look for inspiration?
Read further and find my way - I gather 7 nail art inspiration sources that I found inspiring:

***

Ir dienas, kad vēlme radīt ir, bet neviena prātīga ideja nerodās. Un pat tās, kas ienāk prātā - nepatīk. Kur lai īsti atrod idejas nagu dizainam?
Kā atbildi uz iepriekš uzdoto jautājumu - apkopoju 7 ideju avotos, kas iedvesmo mani. Cerams, ka tie būs noderīgi arī jums!
1. NATURE
Nature and being in nature always fulfil me with energy and new ideas. All you need to do is just get out of your house and look around! Simply as it! You can go to the nearest forest to pick some berries or to the bog to catch an early morning fog or even find something beautiful in the rose that is leaning outside of your neighbour's yard.

***

1. DABA
Dabai piemīt spēks nomierināt, piepildīt ar enerģiju un jaunām idejām. Atliek vien iziet pastaigā un pavērot apkārtni! Var doties uz tuvējo mežu ogot vai ķert saullēkta miglu purvā, vai ieraudzīt un iedvesmoties no rozes, kas pabāzusi savu ziedošo galvu laukā no kaimiņu sētas.2. ANIMALS
Also, the animal world can be a great source of inspiration. And you even don't need to be good at drawing because animal prints are so easy to make! See my giraffe nails and snow leopard nails! But if you are ready for more complicated designs, try to draw your favourite animal on your nails!

***

2. DZĪVNIEKI
Arī dzīvnieku pasaule var kalpot par lielisku iedvesmas avotu. Un pats labākais, ka jums nav jābūt draugos ar otu vai vispār jāmāk zīmēt, jo dzīvnieku raksti ir tik vienkārši! Jo neprecīzākas un drebelīgākas līnijas, jo labāk tie izskatīsies! Mani favorīti - žirafes un sniega leoparda nagi. Bet ja ir vēlme izmēģināt kādu sarežģītāku dizainu, pamēģiniet uzzīmēt savu mīļāko dzīvnieku!


3. TRAVELS
Travels are also about going out, only further. Always take some small notebook where to sketch ideas or just do photos. And don't forget about details! In Cambodia I felt in love with our road trip, in Thailand, I get impressed by temples, but Cyprus got me with olive trees.

***

3. CEĻOJUMI
Ceļošana arī ir par došanoas ārā - ārā no sev ierastās vides. Iesaku paņemt līdzi piezīmju grāmatiņu idejām vai iemūžināt idejas fotografējot. Noteikti pievērsiet uzmanību detaļām! Kambodžā man par iedvesmu kalpoja ceļā redzētais, Taizemē greznie tempļi, bet Kiprā olīvkoku birzes.


4. CULTURE
Try to remember your history classes. If you have a time machine, to which century you'd like to go back?! With a little help of imagination and art history books or internet research, you can easily draw Aztec signs or put together mosaic on your nails. And don't forget about your countries culture! Nails with Latvian folk sings are still one of my favourites.

***

4. KULTŪRA
Atcerieties vēstures stundās apgūto. Ja jums būtu izvēles iespējas, uz kuru gadsimtu jūs labprāt aizceļotu? Ņemot talkā iztēli un mākslas vēstures grāmatas vai internetu, jums ir iespēja zīmēt rakstus kā actekiem un kārtot mozaīkas kā senajiem grieķiem. Neaizmirstiet arī par savas tautas kultūru! Nagi ar latvju zīmēm joprojām ir vieni no maniem mīļākajiem.


5. FASHION
Fashion is one more big topic! Do you love to read fashion magazines? You have a couple of them on your coffee table?! Go through them one more time and get inspired by your favourite designers or patterns (lace pattern, you are beautiful!).  Or just look into your wardrobe! That's how argyle and plaid nails were born!

***

5. MODE
Sekojiet vai nesekojiet modes trendiem, tomēr to ietekmi un nagu dizainu noliegt nevar. Paņemiet un izšķirstiet kādu no modes žurnāliem un iedvesmojieties no dizaineru jaunākajām kolekcijām vai kāda burvīga auduma raksta (ak, mežģīnes!). Bet ja neviens žurnāls nav pa rokai, ielūkojaties savā skapī! Tieši tā tapa mani argyle raksta un rūtainie nagi!


6. OCCASIONS
Special events ask for special nails! Use each occasion symbols in your nail designs. St.Valentine's day is coming, and Easter isn't far away too. Get ready! And feel free to go wild with nail art on festival season. The bolder - the better!

***

6. NOTIKUMI
Īpašām dienām, īpaši nagi! Izmantojiet simbolus vai krāsas, kas katram no gaidāmajiem notikumiem ir raksturīgas. Sv. Valentīna diena tuvojās un arī Lieldienas nav aiz kalniem. Sāciet padomāt par nagu dizaina idejām jau tagad! Savukārt, vasarā festivālu laikā, ļaujiet vaļu trakākajām krāsu fantāzijām. Jo košāk - jo labāk!


7. SPORTS
I love watching sports! Olympic nails were must have for me! Try to catch the most common lines, shapes and objects to each kind of sport, as I did with tennis and ice hockey nails. And Support athletes you follow with matching nail art! ;)

***

7.SPORTS
Man patīk skatīties sporta pārraides. Cenšieties ievērot katram sporta veidam raksturīgo līnijās, formās un detaļās, tieši tā darīju ar saviem tenisa un hokeja nagiem. Atbalstiet savus favorītus sportā ar pieskaņotu nagu dizainu! ;)


These are my favourite ways for seeking inspiration! And what are yours?!

***

Šādi iedvesmu jauniem nagu dizainiem parasti atrodu es? Un kur iedvesmu smeļaties jūs?

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top