New Year's Eve Nails

December 29, 2016

A couple of days and New Year will be here! So it's time for New Year's Eve manicure! This time I wanted to do nail art on all nails. But not to make nails too busy I chose to make it like pattern with simple geometric forms, and for the more festive look I added some glitter. If you aren't "glitter person" in everyday life, New Year's Eve is the right time to give them a try!

***

Straujiem soļiem tuvojās gada nogale - laiks padomāt par svētku manikīru! Šoreiz nolēmu veidot dizainu uz visiem nagiem, lai tas nebūtu pārāk uzbāzīgs izvēlējos lakoniskas formas, bet svētku sajūtai - mazliet gliteru. Pat ja neesat mirdzumu cienītājas ikdienā, Jaunā gada manikīrā tie noteikti iederēsies!

For this nail design, I chose 3 Kinetics nail polishes from collection Gala. The Big Party. As background colour, I took dark purple Met Gala. But for design, used the same technique I showed in this tutorial. Only this time for triangles I chose 2 colours - violet Purple Haze and sparkly Running Out Of Champagne. As you can see, it is super easy manicure that looks more complicated than it is! Give it a try!

***

Lai radītu bildēs redzamo dizainu izmantoju 3 nagu lakas no Kinetics kolekcijas Gala. The Big Party. Kā pamatu klāju tumši violeto Met Gala. Bet pašu dizainu veidoju tieši tā pat kā šajā pamācībā. Vienīgi šoreiz trijstūrīšiem izmantoju 2 krāsas - violeto Purple Haze un mirdzošo Running Out Of Champagne. Īstenībā vienkāršs manikīrs, kas izskatās daudz sarežģītāks nekā patiesībā ir. Izmēģināšanas vērts!

And what are you planning to wear on your nails for New Year's Eve?!

***
Un ko uz saviem nagiem Jaunā gada sagaidīšanas vakaram plānojat lakot jūs?!

Elegant Winter Nail Art

December 22, 2016


Even I'm quite far from real winter, I mean - snow, ice and cold, I manage to catch it on my nails with this Elegant Winter Nail Design!
Read the full post on SoNailicious blog where you will find also detailed step-by-step tutorial.

***

Šobrīd esmu diezgan tālu no ziemas, vismaz no tās, kas manā izpratnē ir ziema - ar sniegu, ledu un salu. Tomēr ziemas sajūtu man izdevēs noķert, veidojot šo sniegpārslu iedvesmoto dizainu.
Pilnu rakstu meklējiet SoNailicious blogā, tur arī detalizēta pamācība, kas palīdzēs pie šādiem nagiem tikt pašas spēkiem.


Where are you right now? How is your winter look like?!

***
 
Un kur šobrīd atrodaties Jūs? Kāda Jūsu pusē izskatās ziema?

Christmas Candy Nails + Tutorial

December 21, 2016

Christmas is around the corner, so it's time for some festive nail art! And I have a tutorial for you too. It will be perfect for those who aren't in friends with straight lines and a steady hand. You will wonder - HOW?! There are a lot of straight lines in this nail design! Scroll down, and you will find an answer!

***

Pēc pāris dienām jau Ziemassvētki, tāpēc ir īstais laiks parādīt Jums kādu jaunu, svētkiem piemērotu nagu dizaina ideju. Esmu izveidojusi arī pamācību, kurai sekojot, pie šādiem nagiem varēs tikt pat tās, kas nav draugos ar taisnu līniju novilkšanu un kam roka neklausa, tā kā gribētos. Jūs jautāsiet - KĀ?! Šajā nagu dizainā ir tik daudz taisnu un precīzu līniju! Atbilde slēpjās mazliet zemāk, turpiniet lasīt! ;)

You will need:
 • white and red nail polishes
 • plastic sheet
 • small scissors
 • top coat
***

Dizainam būs nepieciešams:
 • balta un sarkana nagu laka
 • plastmasas "kabatiņa"
 • mazas šķērītes
 • caurspīdīga virslaka

 1. Apply two coats of white nail polish and wait till your nails are completely dry.
 2. Paint 2 layers of red nail polish on the plastic sheet, foil or something similar and let it dry for at least 3 hours.
 3. Carefully take off painted nail polish from plastic sheet and cut it in the small triangles.
 4. Now, work one nail at a time. Paint nail with clear top coat and start to place triangles on the nail in order as shown in the pictures. Don't worry, if top coat dries, it will be sticky enough to finish placing all triangles.
 5. When one nail is done, cut the excess of red triangles around the nail plate. And continue with other nails.
 6. Clean up around the cuticles and finish with a layer of fast drying top coat.

***

 1. Nolakojam nagus baltus un ļaujam tiem nožūt.
 2. Ņemam plastmasas "kabatiņu" (varam izmantot arī folliju), uzklājam uz tās sarkano nagu laku 2 kārtās un atstājam to nožūt vismaz uz 3 stundām.
 3. Uzmanīgi noņemam no plastmasas "kabatiņas" nožuvušo nagu laku, tā nonāks nost kā plēvīte. Un sagriežam to mazos trijstūru gabaliņos.
 4. Nolakojam nagu ar caurspīdīgu virslaku un sākam izvietot uz tā sarkanos trijstūrus. Sekojiet piemēram bildē. Ja caurspīdīgā nagu laka sāk žūt nesatraucieties, tā vēl bus pietiekami lipīga, lai Jūs paspētu izkārtot visus trijstūrus.
 5. Kad viens nags ir pabeigts, ar mazajām šķērītēm apgriežam liekās daļas trijstūriem un turpinām ar citiem nagiem.
 6. Notīrām ādu ap nagiem un pabeidzam dizainu pārklājot to ar ātri žūstošo virslaku.

Used: Kinetics Beginnings, Kinetics Rhino On The Carpet, Kinetics SolarGel Top Coat.

Isn't it easy?! If you try this nail design too, leave the link in comments or tag @nailscope in your IG pictures, I'd love to see it.

***

Lakots ar: Kinetics Beginnings, Kinetics Rhino On The Carpet, Kinetics SolarGel Top Coat.

Vienkārši, vai ne?! Ja arī Jus izmēģiniet šo dizainu, labprāt to redzētu - atstājiet linku komentāros vai atzīmējiet @nailscope savās IG bildēs!


Kinetics collection GALA The Big Party: Triangle Nail Art

December 01, 2016

It's already December 1st! Winter came pretty quickly, so it is the right time to try some new nail designs in this season's trendiest colours. Today I'm showing you 4 of 8 shades from Kinetics latest collection GALA The Big Party in one simple but chic nail design. 

***

Ir jau 1. decembris! Pavisam nemanot ir pienākusi ziema, un tas nozīmē tika vienu - ir laiks izmēģināt jaunus nagu dizainus šīs sezonas populārākajos toņos. Šīs dienas dizainam izvēlējos 4 toņus no Kinetics pēdējās kolekcijas GALA The Big Party.To get this look paint your nails with Spotlight Fail - marvellous dusty pink creme, and let it dry completely. Then place the striping tape in "X" shape on all of your nails and colour 3 of 4 triangles in warm pink First Time Caviar, bold red Rhino On The Carpet and dark purple Met Gala. Remove the tape, finish your design with Kinetics SolarGel Top Coat, and you are ready to go!

***

Dizains izskatās ne tikai elegants, bet ir arī vienkārši izveidojams. Sākamā nolakojam visus nagus ar Spotlight Fail - dūmakaini rozīgo toni - un ļaujam tiem pilnībā nožūt. Tad ar šaurās līmlentas palīdzību nagu sadalam 4 trijstūros un 3 no tiem iekrāsojam ar silti rozīgo First Time Caviar, koši sarkano Rhino On The Carpet un tumši violeto Met Gala. Kad tas izdarīts, noņemam līmlenti un pārklājam nagus ar Kinetics SolarGel Top Coat. Un dizains ir gatavs!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top