Christmas Candy Nails + Tutorial

December 21, 2016

Christmas is around the corner, so it's time for some festive nail art! And I have a tutorial for you too. It will be perfect for those who aren't in friends with straight lines and a steady hand. You will wonder - HOW?! There are a lot of straight lines in this nail design! Scroll down, and you will find an answer!

***

Pēc pāris dienām jau Ziemassvētki, tāpēc ir īstais laiks parādīt Jums kādu jaunu, svētkiem piemērotu nagu dizaina ideju. Esmu izveidojusi arī pamācību, kurai sekojot, pie šādiem nagiem varēs tikt pat tās, kas nav draugos ar taisnu līniju novilkšanu un kam roka neklausa, tā kā gribētos. Jūs jautāsiet - KĀ?! Šajā nagu dizainā ir tik daudz taisnu un precīzu līniju! Atbilde slēpjās mazliet zemāk, turpiniet lasīt! ;)

You will need:
 • white and red nail polishes
 • plastic sheet
 • small scissors
 • top coat
***

Dizainam būs nepieciešams:
 • balta un sarkana nagu laka
 • plastmasas "kabatiņa"
 • mazas šķērītes
 • caurspīdīga virslaka

 1. Apply two coats of white nail polish and wait till your nails are completely dry.
 2. Paint 2 layers of red nail polish on the plastic sheet, foil or something similar and let it dry for at least 3 hours.
 3. Carefully take off painted nail polish from plastic sheet and cut it in the small triangles.
 4. Now, work one nail at a time. Paint nail with clear top coat and start to place triangles on the nail in order as shown in the pictures. Don't worry, if top coat dries, it will be sticky enough to finish placing all triangles.
 5. When one nail is done, cut the excess of red triangles around the nail plate. And continue with other nails.
 6. Clean up around the cuticles and finish with a layer of fast drying top coat.

***

 1. Nolakojam nagus baltus un ļaujam tiem nožūt.
 2. Ņemam plastmasas "kabatiņu" (varam izmantot arī folliju), uzklājam uz tās sarkano nagu laku 2 kārtās un atstājam to nožūt vismaz uz 3 stundām.
 3. Uzmanīgi noņemam no plastmasas "kabatiņas" nožuvušo nagu laku, tā nonāks nost kā plēvīte. Un sagriežam to mazos trijstūru gabaliņos.
 4. Nolakojam nagu ar caurspīdīgu virslaku un sākam izvietot uz tā sarkanos trijstūrus. Sekojiet piemēram bildē. Ja caurspīdīgā nagu laka sāk žūt nesatraucieties, tā vēl bus pietiekami lipīga, lai Jūs paspētu izkārtot visus trijstūrus.
 5. Kad viens nags ir pabeigts, ar mazajām šķērītēm apgriežam liekās daļas trijstūriem un turpinām ar citiem nagiem.
 6. Notīrām ādu ap nagiem un pabeidzam dizainu pārklājot to ar ātri žūstošo virslaku.

Used: Kinetics Beginnings, Kinetics Rhino On The Carpet, Kinetics SolarGel Top Coat.

Isn't it easy?! If you try this nail design too, leave the link in comments or tag @nailscope in your IG pictures, I'd love to see it.

***

Lakots ar: Kinetics Beginnings, Kinetics Rhino On The Carpet, Kinetics SolarGel Top Coat.

Vienkārši, vai ne?! Ja arī Jus izmēģiniet šo dizainu, labprāt to redzētu - atstājiet linku komentāros vai atzīmējiet @nailscope savās IG bildēs!


No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top