Kinetics collection Nordic Blue: Dotticure

September 15, 2016

In the previous post you saw nail design with 4 shades of Kinetics newest collection Nordic Blue, today is time for other 4 - Kingdom Of Ice, Iceland Grey, Pearl Hunter and Power Of Fire.

***


Iepriekšējā ierakstā varējāt redzēt dizainu, kas veidots no četriem Kinetics kolecijas Nordic Blue toņiem. Tā kā kolekcija sastāv no 8 toņiem, tad šoreiz kārta pārējiem četriem - Kingdom Of Ice, Iceland Grey, Pearl Hunter un Power Of Fire.I decided to try dotticure. Believe me or not but straight lines are easier to do than proper dotticure! Especially if you are a perfectionist. You can make a small dot but - voilà, it comes out big! Dots are so unpredictable! :D
But if we don't look at struggle with dot sizes, that was fun to try, and the final look is neat. It reminds me some kind of knit pattern, doesn't it?!

***

Izlēmu izmēģināt punktošanas tehniku. Varbūt izklausīsies neticami, bet punktošana ir daudz sarežģītāka nekā taisnas līnijas novilkšana. It īpaši ja esi perfekcioniste (vismaz nagu dizainā). Mēģinu uzlikt mazu mazītiņu punktiņu, bet - hopā, sanāk trekns punkts! Punkti ir tik neparedzami! :D
Bet neskatoties uz cīņu ar punktu vienādajiem izmēriem, dizaina izveide bija gana interesanta un rezultāts izskatās glīts. Man mazliet atgādina adījuma rakstu, un jums?!

Did you try dotting before?

***

Vai esat kādreiz mēģinājušas punktošanu?

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top