SoNailicious x Jamberry nail wraps: Mint French Twist

July 30, 2016

Today I'm super excited to show these SoNailicious X Jamberry nail wraps. Why excited?! Because they are made by my friend and nail art blogger Maria Vlezko. The design is very her. She is always about minimalistic but chic nail art. This design is called Mint French Twist, and it is one of four designs Maria made for Jamberry. 

***

Šodien ar prieku jums prezentēju savas draudzenes un blogkolēģes veikumu - SoNailicious x Jamberry uzlīmes nagiem. Maria no SoNailicious, veidojot nagu dizainus, vienmēr pieturās pie sev svarīgā - minimālisma un elegances. Un arī šīs nagu uzlīmes nav izņēmums! Dizains, ko šodien varat aplūkot manās bildēs, ir Mint French Twist, un tas ir viens no četriem dizaina variantiem, ko Maria radījusi sadarbībā ar Jamberry.  


Mint French Twist is mint with dark blue ruffian line and metallic silver line in the middle. This one is my favourite, see all design versions here and in the picture below. As you all see, design is clear and nice, but what's about application?! In the beginning, I was a little bit confused because I never tried nail wraps like these. The wraps are heat activated, so they had to be warm up with a hairdryer before applying. But if you follow instructions on the package, it is easy! You can also watch this or this video on YouTube and read Maria's 10 Tips for Perfect Application of Jamberry Nail Wraps.

***

Mint French Twist pamatā ir piparmētru krāsa ar zilu apgrieztā franču manikīra maliņu un metāliski sudrotu līnīju vidū. Šī krāsu kombinācīja man viennozīmīgi patīk visvairāk, pārējās versijas apskatiet šeit, kā arī attēlā zemāk. Dizains šīm nagu uzlīmēm ir tīrs un skaists, bet kā ir ar to uzlīmēšanu?! Sākumā biju diezgan apjukusi, jo nekad nebiju mēģinājusi šāda veida nagu uzlīmes. Pirms līmēšanas tās pāris sekundes ir jāsilda ar karstu gaisu (es izmantoju matu fēnu), tas aktivizē līmi un padara pašu uzlīmi elastīgāku. Kopumā nekas sarežģīts, atliek vien sekot pamācībai uz iepakojuma! Lai mazāk lieka stresa un neizdošanās, pirms tam iesaku noskatīties šo un šo YouTube video, kā arī izlasīt - 10 Tips for Perfect Application of Jamberry Nail Wraps.

To make nail wraps stay longer, I used 2 layers of top coat because my job isn't nail wrap friendly. :D A lot of water, disinfectants and removers are in my daily routine, but I need to say they lasted pretty well. I wore these for 4 days, maybe could wear more, but I removed them because I wanted to try next colour combo - Suave French Twist so badly! You will see them in my upcoming post!

***

Tā kā mana darba neatņemama sastāvdaļa ir ūdens, dezinfekcijas līdzekļi un dažādi nagu lakas/gēllakas noņēmēji, pāri uzlīmēm klāju virslaku divās kārtās, lai noturība būtu pēc iespējas ilgāka. Konkrēti šīs uzlīmes nēsāju 4 dienas, varbūt varētu vēl, bet parādoties pirmajām nodiluma pazīmēm, es tās noņēmu, jo nevarēju sagaidīt, kad varēšu izmēģināt nākamo krāsu kombināciju - Suave French Twist. Bet par to nākamajā bloga rakstā!
 
Which of 4 colour combinations you like the best?! 
Did you tried any of Jamberry nail wraps before?!

***

Kura no 4 krāsu kombinācījām jums patīk visvairāk?
Vai esat pirms tam mēģinājušas kādas no Jamberry nagu uzlīmem?

1 comment:

  1. My favorite color one is Suave French Twist and yes I have tried Jamberry before, love them!

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top