My husband's favourite nail designs

January 04, 2016

Let's start the year with quite unusual Top 10 that is created by my husband, Edgars. There you will see his favourite nail designs I ever made. This blog post was his idea, so he spent all evening going through my blog archives and choosing his favourites. Edgars was my biggest supporter when I started this blog, and still he supports me in my nail art journey. :)

So without further ado, let’s see what he likes:

***

Gadu nolēmu iesākt ar mazliet neierastu Top 10, ko ir veidojis mans vīrs Edgars. Viņš ir apkopojis manis radītos nagu dizainus, kas viņam ir patikuši visvairāk. Pats jaukākais, ka tā bija viņa ideja un viņš pats piedāvājās šo topu sastādīt. Edgars jau no pašiem pirmsākumiem ir atbalstījis manu ideju par šo blogu un sekojis līdzi tā attīstībai, maniem eksperimentiem un idejām. Paldies Tev! (zinu, ka lasi :))

Bet nu ķeramies klāt apskatam:


Christmas Tree Nails is one of the latest designs I made. Clean, simple, but at the same time eye-catching.

***

Šīs Ziemassvētku eglītes ir viens no maniem pēdējiem dizainiem. Formās tīrs un vienkāršs, bet tajā pašā laikā gana interesants.Splatter Nails, his favourite design from Nailscope Summer Nail Art Book.

***

Mākslinieciskie šļakat-nagi, viņa favorītdizains no manas pirmas e-grāmatas Nailscope Summer Nail Art Book.Cambodia Inspired Nail Art. Good memories. The place where we return for sure.

***

Šo nagu dizainu iedvesmojusi Kambodža. Valsts, kura iepatikās un kurā noteikti vēlamies atgriezties.Of course, Diving Nails! Diving is my husband's passion and a job at the same time.

***

Protams, tops nebūtu pilnīgs bez daivinga nagiem! Niršana ir mana vīra aizraušanās un darbs reizē.Fog Nails. There are a story and beautiful pictures behind them. See more here.

***

Miglas iedvesmotie nagi. Stāstu un skaistās bildes skatiet šeit.This isn't even design, just effect nail polish. But I think he loves exact post because there is real cheesecake included. And he loves cheesecakes! ;)

***

Šī gan ir efektlaka, nevis dizains. Bet domāju, kā vīram šie iepatikušies ieraksta esošās siera kūkas dēļ. Un siera kūkas viņam ļoti garšo! ;)Aztec prints. I love to match my nails to my outfit. And he loves when I do so!

***

Acteku raksti nagu dizainā. Man patīk saskaņot nagus ar apģērbu. Savukārt, viņam patīk, kā man tas sanāk.I was asking him what to put on my accent nails before leaving to Malaysia. The answer you can see in the photo. But none of us couldn't imagine that we will meet ara in the real life there!

***

Pirms devāmies ceļā uz Malaiziju, nezināju, kādu nagu dizainu pašai gribās, tādēļ priecājos uzklausīt vīra idejas. Viņš izvēlējās attēlā redzamo aru. Tikai, kas to būtu domājis, ka Malaizijā mēs šo lielo putnu satiksim arī dzīvē!


Simple ombre nails for a day at the beach. It's all about colours and colourful rings!

***


Krāsu pāreja manikīrā un krāsainos gredzenos - ideāla kombinācija atpūtai pludmalē.


Grey Velvet Nails dedicated to our beloved cat Feklusha. We love her.

***

Pelēki samtainie nadziņi - pieskaņojoties mūsu kaķenītei Feklušai. Pašam mīļākajām zvēram pasaulē.
_______________________________________________________________________________

And what's about your boyfriends/husbands... Are they fans of nail art? What do they like the best?

***

Un kā ir ar jūsu mīļotajiem vīriešiem... Kādi nagu dizaini viņiem patīk? 

2 comments:

  1. What a cute idea! You husband is a real catch ;). I love that Christmas tree mani! And the rest are really great too.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Hehe, thank you, Emiline! ;)

      Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top