Cambodia Inspired Nail Art

March 23, 2015Filipīnām un pirms gada izbaudītajam ceļojumam pa šo valsti manā sirdī vienmēr būs īpaša vieta, taču šogad ceļojot, vispatīkamāk mani pārsteidz Kambodža. Vieta, kur atgriezties un izbaudīt tās skaisto dabu un cilvēku viesmīlību. Pat ceļazīmes tur ir burvīgas! Eh, kā gribētos redzēt tādu milzeni šķērsojam ceļu! Viens no maniem nākotnes ceļojumiem noteikti būs - kopā ar vīru izīrēt mocīti un doties piedzīvojumos pa Kambodžu!

***


Last year I felt in love with Philippines, but this year I'm fond of Cambodia. I was there only for couple of days and already loved it. This country looks full of adventures, beautiful nature and nice people. It's all I need! And how cool is this road sign with elephant?! I would love to see one crossing the road! So my future travel plan-dream is to rent a motorcycle together with my husband and go to explore Cambodia!Ziloņ-nagiem izmantoju dzelteno Credit #47, zaļo un pelēko no Alibe (nagu lakām nav nosaukumu, diemžēl). Alibe nagu lakas ir ražotas Vjetnamā. Patīkami pārsteidza to formula, jo lielāko ties šeit nopērkamās nagu lakas ir diezgan šķidras konsistences, parasti tās jālako vismaz 3 kārtās, ber Alibe nagu lakas ideāli nosedz nagu 2 kārtās. Noturība arī laba un maksā tikai 15000 Vjetnamas dongu jeb apm. 0,60 EUR. Izdevīgs pirkums!
Zilonis uz zeltnešas ir ceļazīmes iedvesmots un manis pašas zīmēts.

***

For elephant nails I used yellow Credit #47, green and gray Alibe nail polishes. Alibe nail polishes are made in Vietnam and their formula is surprisingly good. For other polishes, which I tried here in Vietnam, you always need 3 layers to get full opacity, but for Alibe polishes I used only 2 layers. They are long lasting and cost only 15000 VND, it is about 0,60 EUR. Good bargain!
The elephant on the ring finger is free hand drawing with nail polish, inspired by the road sign.

Un vai jums ir nākotnes ceļojumu plāni? Ja, jā, kādi? :)

***

And do you have some future travel plans-dreams? Where would you like to go? :)

Nagu dizaina tendences pavasara/vasaras sezonā 2015. gadā / Nail art trends for spring/summer 2015

March 17, 2015

Straujiem soļiem tuvojas pavasaris un tas nozīmē, ka ir pienācis laiks šīs sezonas nagu dizaina tendenču apskatam.

Nagu dizainā joprojām stabilas pozīcijas saglabā pusmēnestiņš jeb half moon. Mazliet vien pamainījusies tā krāsošanas tehnika - pats mēnestiņš tiek iekrāsots, kādā no populārākajiem sezonas toņiem, bet pārējais nags tiek atstāts dabīgs, nelakots.
Matēts tiek viss - gan dabīgi nude nagi, gan metāliskie toņi, gan viss dizains.
Savukārt, ģeometrija šogad pārliecinoši apvienojas ar negative space manikīru.
Ļoti patīkamu svaigumu nagu dizainā ienes nevīžīgo krāsu laikumu trends, kas, manuprāt, vairāk atbilst nosaukumam - māksla, nekā pirms 10 gadiem populārais puķīšu izķibināšanas paveids. Priecē, ka nagu dizains seko līdzi laikam. 

***

Spring is coming, so it is time to find out, what will be trendy in nail art for upcoming season!

The half moon manicures are still popular. The trendiest look - nails are left naturally naked and painted only moon in one of this seasons colours.
Matte is everything - nude nails, metallic tones and also nail art.
Geometric patterns are combined with negative space nail art trend.
The fresh vibes in the nail art come with water marble and messy touches techniques. Love that in this spring/summer nail art isn't only perfect painted, realistic flowers, but it keeps up with time and fashion.


Šīs sezonas modernās krāsas:
 • balts, pienīgi balts
 • bēšs
 • maigi rozā, dabīgi rozā, koši rozā
 • gaiši zils
 • kobalts
 • zaļganzils
 • košs persiku tonis
 • vara krāsa (matēta)
Interesantākie krāsu salikumi:
 • balts + gaiši zils
 • balts + bēšs
 • melns + balts
Nagu dizainā šosezon dominē:
 • matēts nagu dizains (2);
 • pusmēnestiņš - half moon vai arī tikai iekrāsots mēnestiņš (1);
 • ģeometrisks negative space - atstājot vietām redzamu naturālo nagu (3,4);
 • vienkārši ar roku zīmēti dizaini, brīvas, it kā mazliet nevīžīgas līnijas un krāsu laukumi (5);
 • water marble (6,7);
 • tropiskie raksti (8).
***

Spring/summer colors:
 • white, natural white
 • nude
 • soft pink, natural pink, bright pink
 • light blue
 • cobalt
 • teal
 • bright peach
 • cooper matte 
Interesting color combinations:
 • white + light blue
 • white + nude
 • black + white
Nail art trends for spring/summer: 
 • matte nail art (2);
 • half moon or naked nail with painted only half moon (1);
 • negative space (3,4);
 • geometric shapes (3,4);
 • messy touches - simple, free hand drawn lines and shapes (5);
 • water marble (6,7);
 • tropical designs (8).  

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8

Un kuras no aktuālajām tendencēm gribētu izmēģināt jūs?

***

Which trends do you like the best? And which one do you want to try? 

Alterra and Neutrogena Hand Creams

March 12, 2015

Šoreiz nedaudz par roku krēmiem, kas būtu piemēroti laikam, kad ziema jau beidzās, bet pavasaris vēl nav atnācis, bet siltos cimdus, tā pat kā treknos krēmus jau gribās nolikt plauktiņā, lai gaida nākamo ziemu.
Tā kā vienmēr esmu jaunu roku krēmu meklējumos, šoreiz nolēmu izmēģināt kaut ko no plaša patēriņa kosmētikas piedāvājuma klāsta - Alterra un Neutrogena roku krēmus.

***

Let's talk about hand creams! I tried to find some, which will be perfect for this time of the year - early spring, when you don't need extremely rich creams anymore, but still need to take care about your hands. And I chose to try Alterra and Neutrogena hand creams - both you can find in the drugstores.


Alterra Naturkosmetik roku krēms ar granātābolu kauliņu eļļu
Šī, Vācijā ražotā, krēma sastāvā ir ne tikai granātābolu kauliņu eļļa, bet arī šī sviests un olīveļļa. Krēms paredzēts sausai ādai, bet to var lietot arī normālas ādas īpašnieces, jo tas vienlīdz labi iesūcās gan sausā, gan normālā ādā, neatstājot lipīgo slāni.
Smarža viegla, gaist ātri, kā arī tā ir salīdzinoši neitrāla, tātad šis krēms būs piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem. 

***


Alterra Naturkosmetik hand cream with pomegranate seeds oil
This hand cream contains not only pomegranate seeds oil but also shea butter and olive oil. It is for dry skin, but you can use it even your skin is normal because the skin absorbs it very well, it isn't too rich and sticky after applying.
The smell is light and it is quite neutral, so it will be perfect for both women and men.


Neutrogena Nourishing roku krēms ar lācenēm
Agrāk Neutrogena krēmus varējām atrast tikai aptiekās, tomēr izskatās, ka uzņēmums nolēmis iekarot jaunus tirgus apvāršņus un pievērsies arī plaša patēriņa produktu ražošanai. Uz tūbiņas varam lasīt, ka roku krēms paredzēts sausai roku ādai, tomēr šoreiz šis nebūs aptiekās nopērkamais ārstnieciskais variants, bet gan vienkārši labs barojošs krēms, kas ar savu kopjošo uzdevumu lieliski tiks galā.
Krēms piemērots arī jutīgai ādai, tomēr ne jutīgam degunam. Smarža izteikta, saglabājas uz ādas diez gan ilgi. Man tā bija par stipru, savukārt, māsa, kurai iedevu krēmu patestēt, uzreiz uzteica tā burvīgo smaržu. Tātad katram savs! Un savu īpašnieku šis krēms noteikti atradīs. 

***

Neutrogena Nourishing Hand Cream With Nordic Berry
Nice to see that now we can find Neutrogena also in the drugstores. This hand cream is for dry skin with really good nourishing values, but it won't be healing one, these you can still find in the pharmacies.
The smell is quite strong, for me too strong, but my sister loved it! So this hand cream will find its user for sure.


Abi krēmi ir labi ikdienas varianti, it īpaši tāpēc, ka nav lipīgi un trekni, tādēļ droši varam kādu no tiem izvēlēties kā uzticamo un vienmēr līdzi esošo "ceļabiedru" mašīnā vai rokas somiņā.

Vai arī jums vienmēr līdzi ir roku krēms? Ko lietojat šobrīd?

***

Both hand creams will be great for every day use, because they don't leave hands sticky after applying, you can choose to keep one of them on your office table or in your hand bag.


What's your perfect hand cream right now?!

Vietnam Inspired Floral Nail Art

March 04, 2015

Ja sekojat man Facebook vai Instagram, tad jau noteikti būsiet apskatījuši manis veidoto nagu dizainu ar ziediem, ko iedvesmojusi košā Vjetnamas daba, bet ja neesat paspējuši to vēl izdarīt, dodieties uz SoNailicious.com, kur atradīsiet arī vienkāršu pamācību šim nagu dizainam.

***

These, who are following me in Facebook or Instagram, already saw my Vietnam Inspired Floral Nail Art, but these who missed it, go to SoNailicious.com. There you can also find easy step-by-step tutorial.

Ja izmēģiniet šo dizainu pašas, labprāt to redzētu! Atstājiet linku komentāros vai atzīmējiet @nailscope un @so_nailicious savās Instagram bildēs.

***

If you recreate this nail design, make sure you tag @nailscope and @so_nailicious in your photo on Instagram or leave me a link in the comments, it would be nice to see it!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top