Week 1: Snowing Day Nails + Giveaway!

December 07, 2015

While it is quite warm and there is no snow (at least in Latvia), imagine that your half moons are snow clouds and enjoy the snow on your finger tips.

***

Kamēr sniegu tuvākajās dienās vēl nesola, baltos pusmēnestiņus manikīrā varam pārvērst par sniega mākoņiem un izbaudīt sniegu uz nadziņiem.


For those who want to try these Snowing Day Nails (and other beautiful designs), I'm organising a giveaway for Nailscope Winter Nail Art Book. The book includes 13 step by step pictorial tutorials with detailed written instructions, great tips and tricks and more!

Enter through Rafflecopter widget:

***

Tām, kas vēlās tikt pie šādiem maigi sniegotiem nagiem (kā arī citiem interesantiem dizainiem), vēlos dāvāt iespēju savā īpašumā iegūt Nailscope Winter Nail Art Book. Tajā atradīsiet 13 nagu dizaina idejas ar detalizētām pamācībām gan bildēs, gan aprakstos, kā arī dažādus meistarknifiņus un noderīgus ieteikumus!

Lai piedalītos aizpildiet Rafflecopter formu:


a Rafflecopter giveaway
Terms & Conditions 1. Giveaway is open internationally. 2. To enter you must - leave a blog post comment and/or be Nailscope follower on Bloglovin', Instagram and/or Facebook. 3. One winner will be chosen on 14th of December 2015. The winner will be contacted after giveaway closes. If the prize is not claimed by the winner within 48 hours, I will choose another winner. 4. One person can only enter once. 5. Giveaway accounts will be disqualified. 6. You can take part in this giveaway even you already bought Nailscope Winter Nail Art Book. In case you win, money, what you paid about e-book, will be returned back.

***

Noteikumi un nosacījumi  1. Konkurss ir starptautisks, var piedalīties arī ārzemēs dzīvojošie. 2. Lai piedalītos - atstāj bloga ierakstā komentāru un/vai seko Nailscope Bloglovin', Instagram un/vai Facebook. 3. Viens uzvarētājs tiks izvēlēts 2015. gada 14. decembrī, ar kuru sakontaktēšos personīgi. Ja uzvarētājs 48 stundu laikā man neatbildēs, izlozēšu citu. 4. Viens cilvēks var piedalīties tikai vienreiz šajā konkursā. 5. Konti, kas piedalās tikai un vienīgi konkursos, tiks diskvalificēti. 6. Konkursā aicināti piedalīties arī tie, kas grāmatu ir jau iegādājušies. Gadījumā ja vinnēsiet, par e-grāmatu iepriekš samaksātā nauda tiks jums atgriezta.

8 comments:

 1. Mans tonis ziemīgajiem mēnešiem ir burgundijas sarkans, ļoti patīk, ja vēl kādu zelta elementu pievieno

  ReplyDelete
 2. I love dark colors on my nails, like dark red. :)

  ReplyDelete
 3. Thank you so much for the giveaway, love these nails !

  ReplyDelete
  Replies
  1. And I think I'll go next for green and red nails, I don't really have favourite, I like to change my favourites !

   Delete
 4. Neesmu oriģināla un ziemas mēnešos izvēlos tumšas nagu lakas - melnu, burgundiju, tumši violetu, dažādus sarkanā toņus.

  ReplyDelete
 5. I love Rose Gold, a simple reindeer design, or polka dots for winter!

  ReplyDelete
 6. Sarkanā krāsa ar spīdumiem visvairāk atgādina par Ziemassvētkiem.Reizēm rotāju ar zaļiem un baltiem ornamentiem, bet vislabāk - sirsniņu, jo Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks, un vislabākās dāvanas nāk no sirds.

  ReplyDelete
 7. Lielais paldies! Grāmatā ir fantastiska bildes un patiešām viegli saprast, kas un kā jādara. Tagad tikai jāapbruņojas ar pacietību un jāmēģina kaut ko atkārtot :) Lai izdodas radīt tik pat burvīgas grāmatas arī pārējiem gadalaikiem (un ne tikai)! Tev tiešām lieliski sanāk ;)
  Priecīgus tuvojošos svētkus :)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top