OPI Color Paints

October 21, 2015

It is always nice to get a nail design fast and easy. Isn't it?! And I'm happy that OPI thinks about us - lazy people and nail art beginners. To get a new nail art is easier than ever with OPI Color Paints! These are blendable nail lacquers and there are many ways how to play with them, just let your imagination to work.

***

Man vienmēr ir patikuši vienkārši un ātri izpildāmi nagu dizaini. Un ticu, ka jums arī... Tāpēc priecājos, ka OPI ir padomājuši par mums - slinkajiem un iesācējiem, radot OPI Color Paints - puscaurspīdīgas nagu lakas, kas viegli kombinējamas savā starpā. Vien atliek eksperimentēt un ļaut vaļu savai iztēlei.This time I'm playing with three of them - silver base Silver Canvas, bright pink Pen & Pink, blue Turquoise Aesthetic. At first I polished my accent nails - middle and index - with Silver Canvas. This nail polish will be perfect base for any nail design and it covers nails in 2 layers. After it was dry, I drew some random diagonal brush strokes with Pen & Pink and Turquoise Aesthetic. Other nails I painted with Pen & Pink on its own, it gets full opacity in 3 layers.

***

Šoreiz eksperimentēju ar trijām - sudraba bāzi Silver Canvas, rozā Pen & Pink, tirkīza zilo Turquoise Aesthetic. Kā akcenta nagus izvēlējos vidējo un rādītāja pirkstu, sākotnēji tos nolakojot ar Silver Canvas. Tā ideāli noklāj nagu 2 kārtās un būs pateicīga bāze jebkādam nagu dizainam. Pēc tam ar brīviem, diognāliem triepieniem spēlējos ar atlikušajām divām nagu lakām - Pen & Pink un Turquoise Aestheric. Pārējos nagus nolakoju ar jau iepriekš pieminēto Pen & Pink. Bildēs tā ir klāta 3 kārtās.

Did you try any of these?! Did you love them?

***

Kā jums rezultāts?! Vai esat mēģinājušas kādas no šīm nagu lakām?

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top