Catrice Limited Edition Travel De Luxe

September 23, 2015

Just found in my laptop folder called Travel De Luxe. It's the name of Catrice Limited Edition collection, which includes 4 nail polishes. I got a chance to try 3 of them:

***

Dažas dienas atpakaļ atradu savā datorā 2 mēnešus vecas bildes mapītē ar nosaukumu Travel de Luxe. Travel De Luxe ir Catrice Limited Edition kolekcija, kuras sastāvā ir 4 nagu lakas. Man bija iespēja izmēģināt 3 no tām:

Isle of White - natural white nail polish. For full coverage you will need 3 layers.

***

Isle of White - dabīgi balta nagu laka. Ideāli nosedz nagu 3 kārtās.

Grey County - the name of it says that polish is grey, but for me it seems very light blue. Three coater.

***

Grey County - nagu lakas nosaukums liek domāt, ka tā ir pelēka, tomēr man tā šķiet vairāk gaiši zila. Lai iegūtu perfektu klājumu būs nepieciešamas arī 3 kārtas.


Apricot Lane - warm-toned apricot colour. There is also subtle pink shimmer, which you can see when polish is in the bottle, but on the nails it disappears. Three coats in the pictures.

***

Apricot Lane - silts aprikožu tonis. Pudelītē redzams arī smalks rozā mirdzums, kas diemžēl lakojot neparādās. Bildēs nagu laka klāta 3 kārtās.

But the main reason why I decided to show you this summer collection - I tried it with Catrice Ultra Stay & Gel Shine Base Coat and Top Coat.
***

Bet galvenais iemesls, kāpēc es vēlējos jums atrādīt šo jau aizgājušās vasaras kolekciju, ir tas, ka es pamēģināju to kopā ar Catrice Ultra Stay & Gel Shine Base Coat un Top Coat.

Ultra Stay & Gel Shine Base Coat is clear with blue-ish shine. My advice - never paint or leave it in the direct sunlight, because it can affect base coat's quality. I painted my nails in sunny place by the table and my brush become stiff after it. Also better put it as base coat under some nail polish, don't leave it alone as clear nail polish, because it is more like resin and fine dust can stick to it.
Ultra Stay & Gel Shine Top Coat is ultra glossy, more to thick side. Perfect for nail art because it doesn't smudge nail polishes. Dries very fast. Only it is impossible to use that till the end because it gets too thick pretty fast, you can use only half of bottle.
Both polishes work very well together and make your manicure last longer. For me that was 2-3 days longer than usually. Worth to try!

***

Ultra Stay & Gel Shine Base Coat ir caurspīdīga bāzes laka ar vieglu zilā atblāzmu. Ieteiktu uzmanīties un neatstāt laku tiešos saules staros, jo tie var ietekmēt lakas kvalitāti. Kā piemēru varu minēt to, ka sēžot pie galda saulē un lakojot nagus mana nagu lakas otiņa kļuva stīva uz zaudēja savu pirmatnējo elastību. Kā arī ieteiktu nagu laku izmantot kā bāzi zem kādas citas krāsainās nagu lakas, nevis kā vienkārši caurspīdīgu nagu laku, tāpēc ka tā ir viegli gumijota un līdz ar to smalki puteklīši pie tās var viegli pieķerties un pielipt.Ultra Stay & Gel Shine Top Coat ir izteikti spīdīga virslaka, pēc struktūras diezgan bieza. Ideāla dažādiem nagu mākslas brīnumiem - neizsmērēs dizainu. Žūst izteikti ātri. Un kā jau nereti notiek ar ātri žūstošajām nagu lakām, arī šo nebūs iepējams izlietot līdz galam, kad pudelīte pusē, tā jau ir kļuvusi tik bieza, ka vairs nav iespējams īsti uzklāt.
Tomēr jāatzīst abas nagu lakas kopā strādā lieliski un pilda savu uzdevumu - noturēties ilgāk un lieliski spīdēt. Mana manikīra dzīvi tās spēja pagarināt par 2-3 dienām pretēji ierastajam. Noteikti vērts izmēģināt!

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top