Kinetics SolarGel - All Night

August 10, 2015


Before I left Latvia to go to Cyprus, I bought 2 beauties from Kinetics SolarGel nail polishes. Today I show you one of them called All Night.

I need to admit that it's the first time I can't to catch the right colour of the nail polish. Some polishes are camera shy, but then my live saver is Photoshop, but not this time... All my Photoshop knowledge and skills collapsed. The bright blue and sunny Cyprus sky reflects in the surface of the nail and it changes colour completely. To get the right vision check the picture below, i get it from Kinetics website and it shows colour more precisely. In the real life All Night is medium greenish blue duochrome.


***

Vēl pirms došanās uz Kipru paspēju savā ceļa somā līdzi ielikt divas skaistules no Kinetics SolarGel nagu lakām. Šoreiz par vienu no tām - All Night.

Šķiet pirmoreiz es tā pa īstam nespēju nofotorafēt kādu no nagu laku toņiem. Ir bijis tā, ka kamera nespēj noķert īsto krāsu, tad vienmēr mans glābējs ir Photoshop's, bet šoreiz arī tas nelīdzēja. Visas manas zināšanas un prasmes, cieta neveiksmi. Škiet pie vainas būs gaiši zilās un saulainās Kipras debesis, kas atspoguļojās nagu lakā tik ļoti, ka spēj tās krāsu bildēs izmainīt līdz nepazīšanai. Tāpēc skaidrākam priekšstatam pievienoju zemāk redzamo bildi no Kinetics mājaslapas, kas īsto nagu lakas toni parāda tomēr precīcāk. Dzīvē All Night ir vidēji tumšs zaļganzils tonis ar vieglu duohroma efektu.I never tried Kinetics SolarGel nail polish before. It promises to stay on your nails till 10 days. You don't need a base polish for SolarGel nail polishes, but the special SolarGel Top Coat is must. Of course, if your nails are weak and splitting the lasting won't be so long, but for normal nails it will stay at least week. Even I haven't SolarGel Top Coat, it stayed on my nails for 5 days. In my opinion, it is very good result, because I did all household jobs and didn't avoid from water too. Need to try it with special top coat.

***

Šī bija mana pirmā reize, izmēģinot Kinetics SolarGel nagu laku, kas sola noturību līdz pat 10 dienām. SolarGel nagu lakām nav vajadzīga bāzes laka, bet ja vēlaties izbaudīt to noturības spēku speciālā virslaka SolarGel Top Coat gan būs nepieciešama. Nagu lakas noturība būs atkarīga arī no jūsu nagu šī brīža stāvokļa, ja tie ir bojāti, sausi un šķeļās, noturība būs mazāka, savukārt, veseliem nagiem krietni ilgāka. Tā kā manā īpašumā nenokļuva SolarGel Top Coat, tad nagu laka uz maniem nagiem noturējās 5 dienas, kas manuprāt ir ļoti labs rezultāts, jo no mājas darbiem un ūdens neizvairījos, domāju, ka ar speciālo virslaku rezultāti būtu vēl labāki.


But the best part of SolarGel polishes is the brush! It has perfect shape, length and elasticity. I'm also fond of formula, it is not too thick, not too runny. I really enjoyed (that's the right word - enjoyed!) the application of this nail polish. It's applies like a dream! And I'm proud that something like this is made in Latvia.

***

Bet īpaši gribu izcelt SolarGel pudelītes otiņu. Perfekta forma un elastība. Lakot ir tik viegli! Sajūsmu izraisa arī nagu lakas formula ne pārāk bieza, ne šķidra. Tieši tāda lai varētu izbaudīt (jā, tas ir īstais vārds- izbaudīt!) nagu lakošanas procesu. Godīgi sakot esmu sajūsmā! Prieks, ka kaut kas tāds tiek ražots Latvijā.

Did you try any of SolarGel polishes?

***

Vai esat mēģinājušas SolarGel nagu lakas? Kādi ir jūsu iespaidi?
 

6 comments:

 1. Es ilgi pētīju šīs lakas, bet pirms pērku, gribēju atsauksmes. :)
  Esmu pieskatījusi vienu skaistu rudens toni, bet laikam virskārtu arī pirkšu. :)

  Kinetics ir LV uzņēmums? Wow, to gan nezināju, kaut gan ar Kinetics lakām esmu pazīstama jau diezgan sen.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Noteikti pamēģini! Iesaku.

   Aizsākumi Kinetics gan meklējami ASV, bet laika gaitā palēnām viss pārcēlies uz Eiropu. Un, jā, šīs konkrētās SolarGel nagu lakas ir ražotas Latvijā. :)

   Delete
 2. Sveiki, Elīna.

  Esmu labi žūstošas un samērā noturīgas nagu lakas meklējumos un mazliet esmu ieskatījusies tieši Kinetics SolarGel lakās. Meklējot informāciju, uzdūros Jūsu blogam. Vēlētos uzdot pāris jautājumu.
  Vai šīs lakas noņemšanai der jebkurš bezacetona nagu lakas noņēmējs? Un vai tiešām ir tā, ka laka ir pietiekami nožuvusi dažu minūšu laikā?

  Gaidīšu Jūsu atbildi.

  Līga

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sveika, Līgā! :)
   Jā, der jebkurš nagu lakas noņēmējs, nekas speciāls nav vajadzīgs.
   Žust gan kā parastā nagu laka. Šai formula nav no ātri žūstošajām. Tiesa gan nezināšu teikt par speciālo Top Coat, jo to neesu mēģinājusi.

   Delete
  2. Paldies. Ar nagu lakām attiecībā uz žūšanu pieredze ir tāda, ka pat nākamajā dienā laka joprojām mēdz būt mīksta. Jebkas, kas ir žūstošāks, der :)

   Delete
  3. Nē, tik traki nav. Pēc pusstundas jau var lēnām un mierīgi darboties.
   Bet ja vispār interesē ātri žūstošā virslaka, tad pameklē Seche Vite ebayā. ;)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top