Essence - Prince Charming & Indian Summer

July 21, 2015

I always loved to play with different finishes. This time I put together a regular glossy cream colour with sparkly one. Sparkles always give more depth even to simple nail design.
The polishes I used here are from Essence - light coral Indian Summer and cool-toned green with subtle shimmer Prince Charming. Both nail polishes are with perfect formula and very good pigmentation. Easy to apply and get full opacity in 2 layers.

***

Man vienmēr ir paticis spēlēties ar dažādām tekstūrām. Šoreiz nolēmu vienā dizainā savienot ierasto krēmīgo nagu laku un otru, kas ir pilna ar maziem mirdzumiņiem. Mirdzošās nagu lakas vienmēr piedod dizainam tādu kā dziļumu.
Nagu lakas, ko izmantoju šim dizainam ir no Essence - gaišais korallis Indian Summer un vēsi zaļais ar mirdzumiņiem Prince Charming. Abas nagu lakas ir lieliski pigmentētas. Klājās viegli un ideāli nosedz nagu divās kārtās.


Hope that you also have something bright and summery on your nails!

***

Ceru, ka jums uz nagiem arī kaut kas vasarīgi košs!

5 comments:

 1. Loti skaisti ;) Man šie Essences nagu lakas toņi arī iet pie sirds ;) Īpaši zilgan zaļais

  ReplyDelete
 2. Mmm, tas ar spīdumiņiem!! No limitētās kolekcijas vai parastā sortimenta? Ļoti sen neesmu skatījusies neko no Essence.

  ReplyDelete
  Replies
  1. No parastā sortimenta, tiesa gan nesen parādījušās. ;)

   Delete
 3. Indian Summer tik skaists persiku tonis!! ^^ Prince Charming arī smuks, bet es ar tādu nespēju justies komfortabli, pat vasarā :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tāds košs vēsi zaļais arī ir ārpus manas komforta zonas, bet savienojumā ar kādām citām krāsām vai akcentam... ļoti iepatikās.

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top