Rival de Loop - Two Face

June 08, 2015

Today I have Rival de Loop Two Face - a violet metallic duochrome nail polish - to show you. The most challenging part was to find out, how to photograph it. Duochromes are photo shy, and the easiest way, how to catch their douchrome effect is put your swatching hand in the water and then take pictures of it. It is like a magic trick!

***

Šodien mana bloga galvenā varone ir Rival de Loop Two Face nagu laka ar duohroma efektu. Tomēr, lai varētu pienācīgi atrādīt to jums, sarežģītākais bija nagu laku nofotografēt. Duohroma nagu lakas "nemīl" kameru un "kautrējās" fotografēties, tāpēc izmantoju nelielu viltību - iemērcot roku ūdenī un fotografējot to, ir iespējams noķert lieliskās krāsu pārejas, ko rada šāda veida nagu lakas.

As you see in the underwater pictures the nail polish shifts from bright violet to bronze colour. Between them are a little bit of  pink tones.

***

Zemūdens bildēs varam redzēt, ka nagu laka no spilgti lillā pāriet uz bronzas krāsu. Kā arī šo krāsu pārejas posmos varam manīt rozā toņus.

But the picture below is photographed out of water in the shadow and there you can see more violet and pink.

***

Bet bildē zemāk šī pati nagu laka ir fotografēta ēnā, kad roka ir izņemta no ūdens. Šeit redzama vien lillā un rozā krāsu pāreja.

And the last two pictures is taken in the direct sunlight from different angles, so you can see, how colour shifts depending from lighting.

***

Savukārt, divas pēdējās fotogrāfijas ir uzņemtas tiešā saules gaismā no dažādiem skatupunktiem, šajās fotogrāfijās lieliski redzams, kā mainās nagu lakas krāsa atkarībā no apkaismojuma un tā krišanas leņķa.


Although I'm not a fan of duochromes, time by time I like to try something out of my comfort zone, to see maybe I can "make friends" with it.

And how about you - do you love duochrome nail polishes?!

***

Lai gan neesmu duohroma nagu laku cienītāja, ik pa reizei man patīk izmēģināt kaut ko sev neierastu, lai redzētu, varbūt šoreiz iepatiksies.

Un kā ir ar jums - vai duohroma lakas ir "jūsējās"?!

1 comment:

  1. Galīgi nav mans. :)
    Man patīk metāliskajām virsū klāt matēto virskārtu. :)

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top