Thailand Inspired Nail Art

May 23, 2015

Atgriežoties nesenā pagātnē, turpinu iedvesmoties no ceļojumiem... Šoreiz par iedvesmu man kalpoja Taizeme un tās tempļi. Tempļu arhitektūrā galvenā uzmanība pievērsta detaļai, šķiet katrs stūrītis un laukums ir pārvērsts par mākslas darbu. Patiesi grezns iespaids! Šis konkrētais nagu dizains ir .... tempļa griestu raksta iedvesmots. Vairāk bildes un arī pamācību meklējiet SoNailicios.com blogā. 

***

Travels are my passion, so I'm continuing with travels inspired nail art. This time my inspiration source was Thailand and its temples. Their architecture is amazing - everything is in details, literally every corner is a piece of art. Rich and impressive! To see more of my Thailand Inspired Nails go to SoNailicious.com, there you can find also tutorial.


Ja izmēģiniet šo dizainu pašas, labprāt to redzētu! Atstājiet linku komentāros vai atzīmējiet @nailscope un @so_nailicious savās Instagram bildēs.

***

If you recreate this nail design, make sure you tag @nailscope and @so_nailicious in your photo on Instagram or leave me a link in the comments, it would be nice to see it!

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top