Alterra and Neutrogena Hand Creams

March 12, 2015

Šoreiz nedaudz par roku krēmiem, kas būtu piemēroti laikam, kad ziema jau beidzās, bet pavasaris vēl nav atnācis, bet siltos cimdus, tā pat kā treknos krēmus jau gribās nolikt plauktiņā, lai gaida nākamo ziemu.
Tā kā vienmēr esmu jaunu roku krēmu meklējumos, šoreiz nolēmu izmēģināt kaut ko no plaša patēriņa kosmētikas piedāvājuma klāsta - Alterra un Neutrogena roku krēmus.

***

Let's talk about hand creams! I tried to find some, which will be perfect for this time of the year - early spring, when you don't need extremely rich creams anymore, but still need to take care about your hands. And I chose to try Alterra and Neutrogena hand creams - both you can find in the drugstores.


Alterra Naturkosmetik roku krēms ar granātābolu kauliņu eļļu
Šī, Vācijā ražotā, krēma sastāvā ir ne tikai granātābolu kauliņu eļļa, bet arī šī sviests un olīveļļa. Krēms paredzēts sausai ādai, bet to var lietot arī normālas ādas īpašnieces, jo tas vienlīdz labi iesūcās gan sausā, gan normālā ādā, neatstājot lipīgo slāni.
Smarža viegla, gaist ātri, kā arī tā ir salīdzinoši neitrāla, tātad šis krēms būs piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem. 

***


Alterra Naturkosmetik hand cream with pomegranate seeds oil
This hand cream contains not only pomegranate seeds oil but also shea butter and olive oil. It is for dry skin, but you can use it even your skin is normal because the skin absorbs it very well, it isn't too rich and sticky after applying.
The smell is light and it is quite neutral, so it will be perfect for both women and men.


Neutrogena Nourishing roku krēms ar lācenēm
Agrāk Neutrogena krēmus varējām atrast tikai aptiekās, tomēr izskatās, ka uzņēmums nolēmis iekarot jaunus tirgus apvāršņus un pievērsies arī plaša patēriņa produktu ražošanai. Uz tūbiņas varam lasīt, ka roku krēms paredzēts sausai roku ādai, tomēr šoreiz šis nebūs aptiekās nopērkamais ārstnieciskais variants, bet gan vienkārši labs barojošs krēms, kas ar savu kopjošo uzdevumu lieliski tiks galā.
Krēms piemērots arī jutīgai ādai, tomēr ne jutīgam degunam. Smarža izteikta, saglabājas uz ādas diez gan ilgi. Man tā bija par stipru, savukārt, māsa, kurai iedevu krēmu patestēt, uzreiz uzteica tā burvīgo smaržu. Tātad katram savs! Un savu īpašnieku šis krēms noteikti atradīs. 

***

Neutrogena Nourishing Hand Cream With Nordic Berry
Nice to see that now we can find Neutrogena also in the drugstores. This hand cream is for dry skin with really good nourishing values, but it won't be healing one, these you can still find in the pharmacies.
The smell is quite strong, for me too strong, but my sister loved it! So this hand cream will find its user for sure.


Abi krēmi ir labi ikdienas varianti, it īpaši tāpēc, ka nav lipīgi un trekni, tādēļ droši varam kādu no tiem izvēlēties kā uzticamo un vienmēr līdzi esošo "ceļabiedru" mašīnā vai rokas somiņā.

Vai arī jums vienmēr līdzi ir roku krēms? Ko lietojat šobrīd?

***

Both hand creams will be great for every day use, because they don't leave hands sticky after applying, you can choose to keep one of them on your office table or in your hand bag.


What's your perfect hand cream right now?!

4 comments:

 1. Jā, es vienmēr staipu līdzi roku krēmu - šobrīd somiņā dzīvo TBS mango roku krēms (es mīlu mazos TBS krēmus, smarža ir fantastiska un tieši paredzēts, lai zieķētu ārpus mājas - ļoti ātri iesūcas un labi mitrina), pa mājām smērēju Soap & Glory Hand Food krēmu, stipra smarža, kas man ļoti patīk, labi mitrina un nav biezs.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Superīgi. TBS mango noteikti vēlos izmēģināt. Nāks vasara un siltajā laikā man īpaši patīk "garšīgie" roku krēmi. :)

   Delete
 2. Jā, roku krēms vienmēr ir līdzi un visur, kur uzturos vajag būt vismaz diviem :) Visiecienītākie šobrīd ir Kinetics krēmi (tie, kas tūbās) - tos lietoju mājās, bet darbam ideāls pateicoties savai vieglajai konsistencei, bet labajām mitrinošajām īpašībām ir Dr. Hauschka roku krēms :)

  ReplyDelete
 3. Ar roku krēmiem man iet grūti. To ir daudz, laikam kādi 7 vai 8, bet neviens nav izlietots īsti līdz galam, tāpēc, ka nopērku, sākumā patīk, bet pēc tam, nē, nepatīk vairs, lai gan, vairāk domāju, ka problēma ir tāda, ka atrast krēmu, kas tiešām labi kops rokas, bet nepadarīs taukainas, ir maz. :0 Sobrīd ļoti patīk Kinetics Luxury, Sebamed un TBS mini versija Smoky Poppy krēmam, kas tehniski nemaz nav roku krēms, bet ļoti patīk lietot ikdienas gaitās :)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top