Orly - Smoked Out

February 05, 2015

Bloga failos aizķērušās vēl pāris bildes no ziemīgās Latvijas. Tajās redzat tumši zilganzaļo Orly Smoked Out, kas ir bagātīgi piepildīta ar maziem zaļiem mirdzumiņiem. Nagu lakas formula ir patiesi laba, mazliet vairāk uz biezo pusi, bet uzklāšanu tas neietekmēja, vien steidzīgākajos gadījumos varētu atļaut iztikt ar vienu kārtu nagu lakas. Bildēs Smoked Out ir bez virslakas, un pievakares gaismā var redzēt, ka tā ir viegli matēta. Pārklājot nagu laku ar virslaku, zaļie mirdzumiņi noteikti iegūtu īpašu mirdzumu, bet šobrīd priekšroku dodu labāk tās matētajai versijai.
Izveidoju arī ģeometrisku nagu dizainu ar šauro līmlentu palīdzību. Dažreiz efektīgam nagu dizainam pietiek ar vienu vienīgu krāsu!

***

Found some wintry pictures in my blog folder, which I want to share with you. It is Orly Smoked Out - a very dark teal with green shimmer. The formula is great, more to thick side, but it didn't affect the application. There is no top coat in the pictures, love how late daylight shows its matte effect. Of course, shiny top coat could bring green shimmer out and make it sparkle beautifully, but right now I prefer it this way - matte.
I also made simple geometric nail art with striping tape. Not always you need a bunch of nail polishes to make a nail art, sometimes it's enough with only one!


Vai esat mēģinājušas nomatēt kādu no mirdzošajām, tumšajām nagu lakām?

 ***

Did you try to matte dark shimmer polishes? 

3 comments:

 1. Vispār ar matēto virskārtu neesmu spēlējusies, man nav bijis tāds nagu dizains. Man ļoti patīk kā šī laka izskatās, īpaši vietā, kur bijušas šaurās strēmelītes un spīd cauri nadziņš. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jā, negative space nagu dizainu es pēdējā laikā esmu ļoti iecienījusi. :)
   Bet matēto virslaku droši vari izmēģināt pat virs vienkārši nolakotiem nagiem, īpaši interesanti tā izskatās virs dažādām gliterlakām.

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top