Marsala Nail Art

February 01, 2015

Droši vien jau esat dzirdējušas, ka "Pantone Color Institute" par 2015. gada krāsu ir pasludinājuši pieklusino tumši brūnsarkano toni - Marsala. Tas lieliski izskatīsies ne tikai uz nagiem un lūpām, bet arī garderobē un interjerā. Nolēmu mazliet paspēlēties ar šo krāsu - radīju vienkāršu, bet interesantu dizainu, kura pamācību un pilno raksta versiju Easy Marsala Nail Art varat apskatīt SoNailicious.com.

***

As you already know, "Pantone Color Institute" announced Marsala as colour of 2015. It is a wine red with earthy brown undertones. Beautiful colour which you can put not only on your nails or lips, but also mix in your wardrobe and interior. If you also want to try it, read my full post and learn how to make Easy Marsala Nail Art on SoNailicious.com

Un kā jums tīk šī gada krāsa? Lakosiet, krāsosiet, nēsāsiet?

***
 
What do you think about the colour of the year? Keen to give Marsala a try?


Ja izmēģiniet šo dizainu pašas, labprāt to redzētu! Atstājiet linku komentāros vai atzīmējiet @nailscope un @so_nailicious savās Instagram bildēs.

***

If you recreate this nail design, make sure you tag @nailscope and @so_nailicious in your photo on Instagram or leave me a link in the comments, it would be nice to see it!

3 comments:

 1. Marsala ir ļoti skaista krāsa. :)
  Es vēlos nagu laku nedaudz attālā marsala tonī - dio Massai. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jā, Massai tāds sarkans! Bet tonis nenoliedzami skaists. Tās sulīgs!

   Delete
 2. Es drīzāk šī gada krāsu tikai nēsāšu, jo nagus nelakoju, bet grimā tik koši uz acīm vai lūpām pagaidām nevēlos vēl izpausties :)
  Skaists iznākums!

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top