The Big Cats: Tiger

January 05, 2015

Jau kadu laiku esmu ieviesusi jaunu tradīciju brīvdienu rītos, ēdot vēlās brokastis, skatos kā tīģerēni aug. Nē, es nedzīvoju džungļos! :D Es skatos tiešraidi no Rīgas Zooloģiskā dārza, tur pagājušā gada augustā piedzima divi tīģerēni. Tagad abi nerātņi ir pietiekami lieli, lai spēlētos ārā, lielajā aplokā. Tie dzīvespriecīgi skrien, cenšoties noķert viens otru, un dažreiz padzenā arī savu mammu, ieķeroties tai astē. Šķiet varētu tos vērot stundām ilgi...
Tāpēc sāksim šo gadu ar tīģernagiem!

***

Do you know what is my favourite thing to do in the weekends' mornings lately? Watch how tigers grow! No, I don't live in the jungle. :D I love to watch live broadcast from Riga Zoo. In August 2014 there were two tigers born. Now they are old enough to play outside, trying to catch each other and sometimes their mom's tail. They are simply adorable!
So let's start this year with tiger nails!
Šim nagu dizainam izmantoju zīmogošanas plāksnīti no Bundle Monster kolekcijas "Create Your Own 2014". Uz īkšķa viens no manis radītajiem lielajiem kaķiem - tīģeris - uz balti nolakota naga uzspiests ar melnu zīmoglaku no Essence un pēc tam iekrāsots ar OPI Sheer Tints akvareļkrāsu nagu lakām. Bet vidējo pirkstu un zeltnesi "apzīmogoju" ar svītu rakstu no tās pašas plāksnītes BM-613 (ja kādam ir nojausma par to, kas ir šī zīmējuma autors, dodiet ziņu!). Abi zīmējumi viens otru lieliski papildina.

***

On thumb I used one of my big cat designs from Bundle Monster "Create Your Own 2014" stamping plates. Tiger image is stamped on white with black and coloured with OPI Sheer Tints. On middle and ring fingers I tried other design from the same plate BM-613 (if anyone knows which is author of this design, let me know too!). Both designs go together really well.

Tīģera spēku un drosmi Jums Jaunajā gadā!

***

I wish you tiger's strength and courage in the New Year!

6 comments:

 1. Skaisti! Bet es jau nobijos, ka pati zīmēji :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nuuu, uz naga nezīmēju gan, bet izmērā 15x15cm uz baltas papīra lapas man tas tīģeris uzzīmēts ir! ;D

   Delete
 2. Skaists un gaimīgs dizains. Kā vienmēr Tev tik akurāts darbs! :) Apbrīnoju.

  ReplyDelete
 3. I love your mani! So gorgeous!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks! Hope you will try the big cats too ;)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top