The Big Cats: Leopard

January 22, 2015

Leopards ir graciozs, gudrs un spēcīgs. Un varbūt tieši šajās trijās īpašībās arī slēpjās mūsu, t.i. sieviešu, patika pret leopardrakstiem. Tie nagu dizainā tiek izmantoti ļoti bieži, redzami dažādās krāsu variācījās un izpildījumos. Bet pats labākais - lepardrakstus ir ļoti viegli uzzīmēt. To var pat tie, kas sevi uzskata par iesācējiem vai pat zīmētnepratējiem! Ja ir velme pamēģināt, šeit var atrast nelielu pamācību!

***

Leopard is graceful, smart and powerful. Isn't it how we want to feel, ladies?! So maybe this is the main reason why leopard print is one of the most used prints in the nail art. We can see it in different colour variations and it is easy to draw, even for beginners. If you didn't try it yet, follow this tutorial and you will see how simple it is!
Šim dizainam kā bāzes krāsu izvēlējos OPI My Vampire Is Buff, bet pāreju veidoju ar LCN Harvet Fun in the Sun #227. Kad nagi bija nožuvuši, izmantojot Bundle Monster zīmogošanas plāksnīti BM-613 uz īkšķa tapa leopards, bet uz pārējiem nagiem ar punktotāja (dotting tool) palīdzību uzzīmēju melnus leopara plankumus.

***

For these leopard nails I used OPI My Vampire Is Buff as base colour. Then made a gradient using LCN Harvet Fun in the Sun #227. When all nails were dry, stamped leopard image on my thumb. This one is also from Bundle Monster - plate BM-613. But for other nails I drew simple leopard spots using dotting tool.

Ceru, ka jums patika manas The Big Cats sērijas bildes! Droši apskatiet arī Tīģeri un Gepardu iepriekšējos ierakstos. Bet ja izmēģiniet kādu no lielo kaķu dizainiem pašas, atstājiet linku komentāros vai atzīmējiet #bm613 savās Instagram bildēs, labprāt tās redzētu!

***

Hope you enjoyed my The Big Cats series! See Tiger and Cheetah in my previous posts. If you try them too, please tag your Instagram pictures with #bm613 or leave me a link in the comments here. I would like to see your designs with my cats!

2 comments:

  1. Vakar biju zoo un paskatījos tīģerīšus un atcerējos tavu ierakstu par tīģeriem. Tie bija riktīgi jauki, īpaši mazie. :) Skaisti nadziņi, Tev ļoti labi un akurāti viss vienmēr sanāk, prieks skatīties! :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Super, ka biji paskatīties tīģerēnus dzīvē! Man arī gribētos. ;)

      Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top