The Big Cats: Cheetah

January 19, 2015

Gepards ir viens no neparastākajiem lielajiem kaķiem. Pats ātrākais sauszemes dzīvnieks, bet nemāk uzkāpt kokā! Vienīgais no lielajiem kaķiem, kas prot murrāt, bet nemāk rēkt!
Ak, kā es gribētu redzēt murrājošu gepardu! Varbūt kādreiz... Bet pagaidām ir jāiztiek vien ar gepardnagiem. :)

***

Cheetah is one of the most unusual big cats. It is the fastest animal on land, but it can't climb in the tree! It is the only one of the big cats which knows how to purr, but doesn't know how to roar!
Oh, I want to see how cheetah purrs! Maybe in the future... But right now I need to live only with cheetah nails. :)
Pamatā klāta zeltītā China Glaze 2030. Uz īkšķa gepards no Bundle Monster zīmogošanas plāksnītes BM-613. Tā pat kā tīģeris iepriekšējā ierakstā, arī šis gepards bija viens no manis veidotajiem zīmējumiem Bundle Monster rīkotajam konkursam "Create Your Own 2014". Savukārt, pārējiem pirkstiem imitēju geparda plankumus izmantojot, Sea Siren Enchanted, kas sastāv no dažāda izmēra, zeltītiem un melniem gliteriem. Šī burvīga gliterlaka bija dāvana no manas kolēģes Marijas Austrālijā.

***

The base colour for all nails is golden China Glaze 2030. On thumb I used cheetah image from Bundle Monster plate BM-613. This also was one of my designs, which I submitted for Bundle Monster contest "Create Your Own 2014". But for other nails I tried to imitate cheetah spots by using Sea Siren Enchanted, which is black and gold glitter polish. I got it as Christmas present from fellow blogger Maria! Thanks dear! ;)


Lai arī jums izdodas šajā gadā vairāk murrāt!

***

More purr, less roar in this year!

2 comments:

  1. Kādu laku izmanto zīmogošanai?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Essence Stampy Polish melnā krāsā. Drogās atradu :)

      Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top