Review: Born Pretty Store stamper & scraper

January 25, 2015

Jāatzīstās, nagu zīmogošanas lietās esmu pilnīga iesācēja. Atceros, ka sen atpakaļ, nolēmu izmēģināt šo tehniku - pasūtīju ebay.com zīmogošanas plāksnītes un zīmodziņu, saņēmusi sūtījumu, priecīga ķēros pie zīmogošanas. Un tad es atklāju..., ka viss nav tik vienkārši kā izskatās pamācībās! Mans zīmodziņš bija ar izteikti cietu zīmogošanas virsmu, līdz ar to varēju pārnest tikai mazākos attēlus uz naga virsmas, bet lielākos, nu, nekādi! Nomocījos pamatīgi, līdz sapratu, ka man vajadzīgs vienkārši mīkstāks zīmodziņš. Un šodien nolēmu jūs iepazīstināt ar savu otro zīmodziņu.

***

Lets talk about stampers! At first I need to confess - I'm newbie in stamping world. When I decided to start, I bought just random stamper and some stamping plates in ebay.com. And then I understood that not everything is so easy as it looks in the tutorials. My stamper was pretty hard, and it was a nightmare to stamp full nail image on my curved nails. Then I started to look for softer stamper for my nails. And there you can see my second stamper.


Šim zīmodziņam virsma ir daudz mīkstāka nekā tā "priekštecim". Kā jau noprotat beidzot varu ērti zīmogot arī lielākus attēlus, tādus, kas noklāj visu naga virsmu. Manā skatījumā, tā taisnstūra forma arī ir liels pluss, it īpaši, zīmogojot kādus ģeometriskus rakstus, jo lielākoties zīmodziņi ir ar apaļām zīmogošanas virsmām, kas savukārt apgrūtina precīzu un taisnu zīmējuma pārnešanu uz naga virsmas.
Komplektā zīmodziņam nāk arī metāla skrāpis (scraper), kuru gan es neizmantoju. Jo lietojot metāla skrāpi, zīmogošanas plāksnītes var viegli saskrāpēt, tāpēc tā vietā izvēlos vecu plastikāta kredītkarti, kas kalpo tikpat lieliski.

Kopumā, šis būs ideāls zīmodziņš īsu un vidēji garu nagu īpašniecēm, bet dāmām ar gariem nagiem ieteiktu izvēlēties vēl mīkstāku zīmodziņu. Gribētu arī pati izmēģināt kādu no īpaši mīkstajiem. Noteikti to arī izdarīšu.

Bet ja vēlaties izmēģināt šo zīmodziņu, dodieties uz Born Pretty Store un droši izmantojiet kodu - PVBQ10 - lai iegūtu 10% atlaidi.

***

This stamper is more softer than my first one. As you can see in the pictures, now I'm able to stamp full nail images. I also love the square shape of it. It is more easier to get images straight than with round ones, especially it's important when you try to work with geometric patterns.
Stamper comes with metallic scraper. But I didn't use it. I love my stamping plates and I don't want to scratch them, so I use an old plastic credit card as scraper.

Overall, this stamper will be perfect for ladies with short or middle length nails, but for long nails you will need more soften, even squishy nail stamper. Heard that these work like miracle. Need to try them too.

But if you would like to try this stamper, go to Born Pretty Store and use code - PVBQ10 - to get 10% discount.

Vai esat mēģinājušas zīmogot? Ja, jā, kādi ir jūsu iecienītākie zīmodziņi?!

***

Did you love stamping? Which are your favourite stampers?

Produkts tika nosūtīts man testēšanai / Product was sent to me for reviewing purposes

4 comments:

 1. Izskatās lieliski!
  Kādu laku izmanto zīmogošanai?
  Esmu mēģinājusi zīmogot, pārsvarā neizdodās, jo laka nav īsti piemērota. Vai varbūt zīmogošanas plāksnītes nekvalitatīvas?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Šī konkrēti ir China Glaze 2030.
   Jā, arī lakas izvēle zīmogošanā ir svarīga. Galvenais, lai tā ir gana pigmentēta, vislabāk derēs tās, kuras, lakojot nagus, tos perfekti nosedz jau vienā kārtā. Ir arī speciālās zīmogošanas lakas. Nesen iegādājos no Essences melnu zīmogošanas laku, redzēju, ka ir arī balta. Droši vari pamēģināt ar tām... Visi mani lielie kaķi ir taisīti ar to.

   Delete
 2. Paldies par atsauksmi! Nagi izskatās Dievīgi, tieši kad lasīju tavu rakstu mans puisis gāja garām un bija pārsteigts kā ko tādu var dabūt uz nagiem! :) Vai ilgi jāgaida no tā saita piegāde? Cik ilgā laikā atsūta?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Parasti 2 nedēļu laikā saņemu pasūtījumu. Foršākais, ka piegāde par brīvu.

   Hihi, mans vīrs joprojām nepārstāj brīnīties, kā es to visu vienmēr dabūju gatavu! :)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top