Diving Nails

January 27, 2015

Tāpat kā pagājušogad, arī šoziem kārdināšu jūs ar saulainām bildēm! :) Šobrīd esmu saulainajā Vjetnamā, Phu Quoc salā.

Kā pirmie šeit tapa daivinga nagi. Un jāsaka godīgi, šie ir no tiem, kurus negribās tīrit nost pat pēc 5 dienu nēsāšanas. Īpaši. Jā, īpaši meitenei, kura nemāk ne nirt, pat ne peldēt! Šobrīd tikai cenšos sadraudzēties ar ūdeni. Toties mans vīrs mīl nirt, un es lepojos ar to, ka viņš drošiem soļiem iet uz savu mērķi, lai kļūtu par labu nirēju. Tādēļ biju priecīga īstenot savu ieceri par daivinga nagiem, doties viņam līdzi uz laivas, aizņemties ekipējumu fotogrāfijām un noķert īsto noskaņu!

***

Last winter my husband and I were in the Philippines and also in this year we made an escape from cold Latvian winter to a warmer place. Right now I'm in Vietnam, on Phu Quoc Island. So there will be many sunny nail pictures. Be ready! ;)

These are very special nails for me - diving nails. No, I don't dive, I even can't swim, I just learning to be friends with water. But my husband loves to dive and this means a lot to me. I'm proud to see how he learns every day to become a better diver. So I was happy to make these nails, go on boat with him and borrow his gear for photos. Love how the nails and pictures turn out!Daivinga nagiem izmantoju augšējā attēlā redzamās nagu lakas - spilgti sarkano Credit #41, balto OPI Alpine Snow un tirkīza zilo Sea Siren Jealousea. Pirmo pirku tepat vietējā veikaliņā, bet pārējās divas atceļoja ar mani no Latvijas. Īpaši patīk Jealousea, tā ir precīzi tādā pat krāsā kā jūra šeit Vjetnamā un tās smalkais mirdzums ir vienkārši debišķīgs!

***

For these diving nails I chose 3 nail polishes - bright red Credit #41, white OPI Alpine Snow and turquoise blue Sea Siren Jealousea. First one I got here in the local store, but OPI and Sea Siren traveled with me from Latvia. I'm in love with Jealousea, it is really the same colour as sea here, and the subtle shimmer in it is absolutely stunning!
Colourful fishes are water decals from Born Pretty Store.

Un kā ir ar jums, vai esat bijušas zemūdens pasaulē?

***

And what's about you, did you try to dive?

4 comments:

 1. Super nagi! Priecīgas brīvdienas! :)

  ReplyDelete
 2. Man patīk tie burbulīši uz īkšķa! Nagi kopumā tik skaisti un izteiksmīgi!

  Jauku atpūtu! :)

  ReplyDelete
 3. Ļoti skaisti - kā vienmēr :) Man ļoti patīk peldēt, bet ar niršanu gan pagaidām neesmu nodarbojusies :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paldies!
   Forši, ja rodās iespēja, noteikti izmēģini. ;)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top