Glam Lac - Spicy Orange

July 20, 2014

Koraļļu krāsa ir visīstākā vasaras vēstnese, vismaz manām klientēm noteikti. Savukārt, pati to izvēlos tik reti! Šovasar nolēmu ieviest nelielas izmaiņas savā ikdienā un iegādājos šo Glam Lac Spicy Orange nagu laku košā koraļļu krāsā ar maziem zelta gabaliņiem.

***

The coral is the most popular colour for the summer. So many of my regular clients love it! But I choose it so rare... This summer I decided to change my everyday life and bought this Glam Lac Spicy Orange nail polish in bright coral with small golden flakes.


Spicy Orange ir jāklāj 3 kārtās, lai iegūtu piesātinātu un sedzošu toni. Žūst ātri. Otiņa ēra - bieza, ar īsiem sariņiem - un pudelīte simpātiska. Glam Lac nagu lakas nāk no mūsu kaimiņvalsts Igaunijas, bet Latvijā tās var iegādāties pārstāvja Zolin-D internetveikalā. Visas Glam Lac nagu lakas ir 3 free - bez Dibutyl Phthalate, Toluene un Formaldehyde.

***

Spicy Orange is quite sheer, so you'll need 3 coats to get full opacity. But it dries fast. The brush is short and thick, it is easy to work with. Love the design of the bottle too. All nail polishes are 3 free - no Dibutyl Phthalate, Toluene and Formaldehyde.

Un kā ir ar jums? Vai arī jūs esat iecienījušas koraļļu krāsas vasarā?

***

Do you also love coral colours for summertime? And which is your favourite?

Interview: Maria of SoNailicious

July 15, 2014

Kā jau esat ievērojušas, es ik pa laikam viesojos SoNailicious blogā ar dažādām pamācībām nagu dizainā. Bet šoreiz es vēlos jūs iepazīstināt ar šī bloga veidotāju Mariju (Maria). Apbrīnoju Marijas darba spējas un talantu - ar pavisam vienkāršiem paņēmieniem radīt interesantus dizainus.

***

As you have noticed, sometimes I make guest posts for SoNailicious with different nail art tutorials. But today I want to introduce you to this blog's talented founder and editor Maria. I admire her working ability and that she knows, how to make interesting and eye-catching nail art with really simple methods. 

Pastāsti mazliet par sevi...
Mani sauc Marija. Esmu 33 gadus veca un esmu ieguvusi 3 augstākās izglītības finanšu, mārketinga un uzņēmējdarbības jomās. Esmu studējusi arī mākslu, kas iespējams man palīdz nagu dizainu radīšanā. :) Šobrīd SoNailicious ir mans darbs. Bet pirms tam strādāju tādās jomās kā modelēšana, mārketings, finanses, modes dizains, sociālie mediji un pat maksātnespējas grāmatvedība! Kā arī man ir maza meitiņa. Viņai ir 3 gadi un arī viņa dievina nagu lakas! Dažreiz viņa man pat palīdz izvēlēties krāsas. :)

Kāpēc sāki blogot?
Patiesībā blogot sāku jau 2011.gadā, kad izveidoju blogu CrashingRed.com. Tajā dalījos ar zināšanām par stilu, modi un skaistumkopšanu. Protams, blogā parādījās arī nagu dizains. Pēc kāda brīža jutu, ka gribētu veidot blogu, kurā pievērstos tikai nagu dizainam, tā arī 2012. gada novembrī radās SoNailicious.

Cik gadi ir tavam blogam?
SoNailicious ir apmēram pusotru gadu vecs.

Cik liela ir tava nagu laku kolekcija?
Šobrīd vairāk kā 1000 nagu lakas.

Iemīļotākie nagu laku zīmoli?
Patreiz uzmanību pievēršu tieši neatkarīgajiem - indie - nagu laku zīmoliem. Shimmer Polish ir burvīgas gliterlakas, FNUG - hologrāfiskās nagu lakas un dievīga formula, Mint Polish - krāsas un arī lieliska formula. Kā arī Dance Legend - viņu hologrāfiskās un hamaleonu nagu lakas ir pasakainas! Dance Legend nepārtraukti nāk klajā ar kaut ko jaunu un vienmēr ir soli priekšā pārējiem. 

Tava mīļākā krāsa?
Jebkas zils un sarkans.

Kurš no pašas veidotajiem nagu dizainiem tev patīk vislabāk?
Ir grūti izvēlēties tikai vienu! Visi dizaini ir kā bērni - es mīlu viņus visus! Bet ja ir jāizvēlās, tad Abu Dabi nagi varetu but vieni no mīļākajiem. Interesanti, ka sākumā, kad pabeidzu šo dizainu, nebiju pārliecināta, vai vēlos to publicēt. bet, kad publicēju, visiem tas ļoti patika. Tik daudz cilvēku ir izmēģinājusi šo dizainu arī paši! Tas ir pārsteidzoši! Ar laiku spēju novērtēt un iemīlēt šo dizainu ar vien vairāk un vairāk, it īpaši tāpēc ka tas man atgādina par burvīgo ceļojumu uz Abu Dabi. 

Tava iemīļotākā bāzes laka un virslaka?
Virslakas - Essie Good To Go un Sally Hansen Diamond Flash. Bāzes lakas - ORLY Nailtrition and Essie Ridge Filler (kad nepieciešama īpaši gluda naga virsma, piemēram hologrāfiskajām lakām).

Labākie nagu un roku kopšanas produkti?
Essie Apricot Cuticle Oil and Philosophy Hands of Hope roku krēms.

Kurus vēl no nagu blogiem tu ieteiktu apskatīt? Es zinu, ka to ir daudz, bet varbūt tev ir kādi īpaši favorīti?
Marta no Chit Chat Nails, man patīk, kā viņa raksta un ka dara to tik personiski. Viņa ir ļoti jauka! Protams, Camille no Pshiiit, viņas fotogrāfijas ir vienkārši satriecošas! Ir ļoti grūti nosaukt tikai dažus, tāpēc ka ir ļoti daudz brīnišķīgu blogu un katrs no tiem ir savā veidā īpašs. Regulāri es sekoju līdzi kādiem 40 blogiem.

*** 

Tell me a little bit about yourself...
My name is Maria. I'm 33 and I have 3 degrees - Finance, Marketing and Master of Business. I also studied arts, I guess it helps with nail art a lot :) Currently SoNailicious is my full time job. But before that there was modelling, marketing, finance, some fashion design, social media and even, insolvency accounting! Also, I have a little daughter. She is 3 years old and she loves polishes too! Sometimes she helps me to pick the colours :)

Why did you start blogging?
I actually started blogging in 2011 first, on CrashingRed.com. The idea was to share my styling, fashion and beauty knowledge with others. Of course, nail art was a part of CrashingRed too. At some point I felt like I want to have a dedicated space for nail art and in November 2012 SoNailicious.com was born.

How old is your blog?
SoNailicious is about 1,5 years old. 

How big is your nail polish collection? 
Over 1,000 at the moment.

Favourite nail polish brands? 
Currently I've been loving a lot of indie brands. Shimmer Polish for amazing glitters, FNUG for holographic polishes and super amazing formula, Mint Polish for colours and great formula too. Also, Dance Legend - their holographic and chameleon polishes are to die for! They constantly coming up with something new, ahead of everyone else.

Your favourite colours?
Anything blue and red.

Which is your favourite nail design you made by yourself? 
That's so hard to choose just one!! You know, all designs are like babies - you love them all! Ok, maybe Abu Dhabi Nails. The strange thing about this look is that when I did them I was not sure about the look and didn't even want to post it. But when I posted that design, everybody loved it. So many people have recreated that look. It's truly amazing! Also I started appreciating this design more and more with time because it reminds me of our amazing trip to Abu Dhabi.

Your favourite base and top coats? 
Top coats - Essie Good To Go and Sally Hansen Diamond Flash. Base coat - ORLY Nailtrition and Essie Ridge Filler (when I need super smooth surface for holographic polishes, for example)

Best nail and hand care products? 
Essie Apricot Cuticle Oil and Philosophy Hands of Hope hand cream.

Which nail blogs do you recommend to check out? I know that there are many, but maybe you have some personal favourites?
Marta of Chit Chat Nails, I love how she writes and she keeps it so personal. She is very nice! Of course, Camille of Pshiiit, her photography is amazing! It's very hard to name just a few because there are so many amazing blogs and each have their own individual style. There are about 40 in my feed that I keep checking out regularly.

Marijai varat sekot šeit: blogs, bloglovin', facebook, twitter, instagram, pinterest.

***

You can follow Maria here: blog, bloglovin', facebook, twitter, instagram, pinterest.

Wild strawberries

July 09, 2014

Zemeņu laika iedvesmoti tapa zemeņu nagi un pārsteigums mājās palikušajam vīram - uz smilgas savērtas meža zemenītes. Žēl, ka šīm fotogrāfijām nevar pievienot smaržu, jo zemeņu laikā mežs smaržo tik brīnišķīgi!

***

Some days ago I did these strawberry inspired nails and surprised my husband with wild strawberries on the bent, which I picked for him while I was taking these pictures. It is a pity that I can't attach a smell to this post, because the forest smells so great in the strawberry time!
Akcenta nagus nolakoju ar OPI My Vampire Is Buff un kad tie bija nožuvuši, pielīmeju ūdens uzlīmes, kuras iegādājos vienā no sendiem izstādē Expo Beauty 2014.  Pārējie nagi - Caronia Simply Red.

***

For accent nails I used OPI My Vampire Is Buff and water decals with strawberries, which I bought in the local beauty exhibition. Other nails - Caronia Simply Red.


Tutorial. Nail foil

July 04, 2014

Nagu folija radītais efekts nekad nebūs perfekts un pedantisks. Lietojot to, jāļauj nejaušībai sevi pārsteigt. Gala iznākumu varat apskatīt iepriekšējā ierakstā, bet šajā pamācībā varat gūt ieskatu, kas un kā darāms. Nagu foliju var klāt pāri gan gatavam hibrīdlakas klājumam, gan nožuvušai nagu lakai. Lai izdodas!

***

The effect, what you can get with nail foil, never be perfect and smug. Be ready for distressed look, it will surprise you in a good way! You can see result in the previous post, but this tutorial will show you how to use nail foil. You can put it over soak-off gel polishes or regular nail polishes. Just choose what you like the best and try the nail foil! Good luck!

1. Nolakojam nagus un pagaidam līdz tie nožūst 
2. Ņemam folija loksnīti un sagriežam to nelielos - 2 x 2 cm - gabaliņos, katram nagam pa vienam. Viena no folija pusēm ir spīdīga
3. Savukārt, otra matēta
4. Iezīmētajā naga vidusdaļā klājam virslaku. Folija uzklāšanai ir arī speciālas līmes, bet ja tādas nav (kā manā gadījumā), droši var izlīdzēties ar caurspīdīgu virslaku. Es izmantoju Sally Hansen Insta-Dri
5. Pagaidām 25 -30 sekundes, lai uzklātā virslaka mazliet apžūst un paliek tikai viegli lipīga. Pēc tam liekam foliju ar matēto pusi uz naga un viegni piespiežam
6. Ar ātru kustību ņemam nost foliju un atkārtoti piespiežam to vietās, kur folijs nav pielipis ar pirmo reizi. Darām to tiešām viegli - piespiežam, noraujam, piespiežam, noraujam. Neberžam un nerīvējam uz naga uzlikto folija gabaliņu, no tā nebūs nekādas jēgas un iznākums sanāks samocīts, nevis skaisti spīdīgs
7. Ja ir kāda vieta, kur folijs nepieķeras, atkārtoti tur uzklājam virslaku un atgriežamies pie 5.-6. soļa, līdz iznākums apmierina
8. Beigās visus nagus pārklājam ar virslaku. Gatavs!

Ja izmēģiniet šo dizainu pašas, es to labprāt redzētu - atstājiet linku komentāros vai atzīmējiet @nailscope savās Instagram bildēs.

***

1. Paint your nails and wait till they are completely dry
2. Take nail foil and cut it in small - 2 x 2 cm - pieces, one for each nail. One side of foil is shiny
3. But other side is matte
4. Put a top coat as shown in the picture. There are also special glues for nail foil applying, but if you don't have one, you can use top coat. I used Sally Hansen Insta-Dri
5. Wait for 25-30 seconds, let top coat dry a little bit, it need to be sticky not wet. Then put a piece of nail foil on the nail with matte side down and press it lightly
6. Take off nail foil with fast move and press it again, where it didn't stick. Don't grate piece of foil, when it is on the nail, it will make result overworked not shiny and bright
7. If there are places where foil don't stick, take top coat again and repeat 5.-6. step, till you are happy with result
8. When all nails are done, apply a top coat and you’re finished!

If you recreate this nail design, make sure you tag @nailscope in your photo on Instagram or leave me a link in the comments, I’d love to see it!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top