Soak-off gel polish + Nail art. Part 2

June 29, 2014

Paņemiet saulesbrilles, jo šodien esmu nolēmusi jūs apžilbināt! :)

***

Take your sunglasses because I decided to dazzle you today! :)Šoreiz savu vairāk kā nedēļu veco Gelish My One Blue Love nolēmu atsvaidzināt ar nagu folija palīdzību. Jāatzīstās, nagu foliju izmēģināju pirmo reizi, lai gan neskaitāmas reizes esmu redzējusi, kā ar to jārīkojas, vienmēr mazliet baidījos - ja nu nesanāks?! Bet kas neriskē, tas nevinnē. Izmēģināju... un es vienkārši dievinu gala rezultātu, tā māksliniecisko nevīžīgumu un žilbinošo gaismu spēli!
Folijs, ko izmantoju ir no Born Pretty Store, to varat atrast šeit. Tam ir pieejamas daudz dažādas krāsu variācijas un spīduma veidi. Es izvēlējos #38, kas ir sudrabots, bet saules gaismē laistās visās varavīksnes krāsās. Ja arī jūs vēlaties izmēģināt kādu no nagu folijiem, droši izmantojiet kodu PVBQ10, lai iegūtu 10% atlaidi Born Pretty Store.

***

I have Gelish My One Blue Love on my nails more than week, so I decided to refresh it with some nail foil. This was the first time I tried nail foil, although I have seen many tutorials, how to use it, but I always was a little bit scared of failure. But there are saying - nothing ventured, nothing gained - so I tried. And I adore the result! It is artistic distressed and shines so bright!
I used nail foil from Born Pretty Store, direct link here. There are many different variations of color and gloss types. I chose #38, which is silver with holographic shimmer. If you also want to try nail foils, feel free to use code PVBQ10 to get 10% discount at Born Pretty Store.

Pirmā daļa rakstu sērijai Hibrīdlaka + Dizains apskatāma šeit.

***

You can see Part 1 of Soak-off gel polish + Nail art here.

Hand & Nail Harmony Gelish - My One Blue Love

June 23, 2014

Nav man spēju izdzenāt mākoņus, bet debeszilus nagus uzburt gan es varu. Mazliet burvestības gada īsākajai naktij!

***

The weather is awful last days - quite cold and rainy. Hmm... I can't make clouds to disappear, but I can make sky-blue nails! A little bit of magic for the shortest night of the year.
Šogad Jāņiem izvēlējos gaiši zilo Gelish toni My One Blue Love. Šī ir viena no tām zilajām krāsām, kas lieliski komplimentē jebkuram ādas tonim. Maiga un neparasta reizē. Klājas viegli un perfekti nosedz nagu 3 kārtās. Noturība kā vienmēr lieliska, izturēs visus Jāņu darbus un nedarbus.

***

For this year's Midsummer Fest I choose a light blue Gelish called My One Blue Love. That kind of colours perfectly suits to every skin tone. It is delicate and unusual at the same time. The application is easy, you'll need 3 coats for full opacity. It stays on nails really well, so it is perfect for Midsummer Fest, when you do a lot and need something long lasting.


Guest post on SoNailicious II

June 18, 2014


Šodien SoNailocious blogā varat atrast manu pamācību trīsstūrveida franču manikīram. Šis dizains viegli izpildāms dažādās krāsu kombinācījās, tādejādi piemērojams jebkuram notikumam un noskaņojumam. Skatieties to šeit.

***

Today I'm showing you Triangle French Manicure tutorial on SoNailicious blog. You can make this design in any colour combination, so it will suit for different occasions and moods. You can see tutorial here.


Ceru, ka šī nagu dizaina pamācība iedvesmos jūs jauniem eksperimentiem! Ja izmēģiniet šo dizainu pašas, mēs to labprāt redzētu! Atstājiet linku komentāros vai atzīmējiet @nailscope un @So_Nailicious savās Instagram bildēs.

P.S. Krāsainās kniedītes ir no Born Pretty Store (droši izmantojiet atlaižu kodu PVBQ10, lai iegūtu 10% atlaidi).

*** 

Hope you enjoyed this Triangle French Manicure tutorial! If you recreate this nail design, make sure you tag @nailscope and @So_Nailicious in your photo on Instagram or leave me a link in the comments, we’d love to see it!

P.S. Colourful studs are from Born Pretty Store (use code - PVBQ10 - for 10% discount). 

Pink roses

June 14, 2014

Dievinu akvareļu gleznojumu maigumu un gaisīgumu. Īpaši tetovējumos un nagu dizainā.

***

I simply adore how airy and light is watercolour paintings. Especially when they are transform to tattoos and nail designs.Tādēļ ieraugot, ka pie mums Oniks Beta veikalos ir pieejams mazais komplektiņš ar OPI nagu lakām no kolekcijas Sheer Tints, iegādājos to un nolēmu izmēģināt. Sheer Tints kolekcija sastāv no četrām mazliet iekrāsotām virslakām - dzeltenās I'm Never Amberrassed, violetās Don't Violet Me Down, rozā Be Magentale With Me un zilās I Can Teal You Like Me. Bildēs redzamajā dizinā izmantoju pirmās trīs. Jāatzīstās, ka šoreiz bija sajūta, ka nevis zīmēju uz nagiem, bet gan gleznoju! Noteikti vēl paspēlēšos ar šiem četriem toņiem, un ja jums ir velme mazliet pagleznot, dariet to arī jūs! ;)

***

So when I saw a small kit with OPI Sheer Tints in the local beauty shop, I decided to buy and try it. There are four coloured top coats in this collection - yellow I'm Never Amberrassed, violet Don't Violet Me Down, pink Be Magentale With Me and blue I Can Teal You Like Me. How you can see in the pictures I used first three for my roses nail art. And I have a feeling that I'm really painting not only doing nail art! Love it! I'll definitely play more with these four shades and if you like to do same painting, you must try these too! ;)Tennis

June 06, 2014


Šodien paldies par iedvesmu saku tenisam un mūsu tenisista Ernesta Gulbja panākumiem.

***

Today my inspiration is tennis and great achievements of Latvian tennis player Ernests Gulbis.

Tenisa nagi tapa izmantojot: Zoya Purity, LCN Ride into Sunset #N7, Orly Glowstick.

***Maybelline - Bleached Neons #241

June 03, 2014

Peldos komplimentos un lakoju jau trešo reizi pēc kārtas šo Maybelline kolekcijas Bleached Neons toni #241. Kā uzlakoju to, tā uzreiz iemīlējos. Esmu gatava to pasludināt par šīs vasaras vislabāko krāsu!

***

I get so many compliments about this Maybelline Bleached Neons #241! I painted it already third time in the row. And I simply adore it. I'm ready to announce it about the best colour of this summer!#241 ir košs pasteļoranžais tonis, kas saules gaismā izskatās pēc gaiša un mierīga persiku toņa, bet ēnā iegūst izteiktu neona spožumu. Tiesa šīs nagu lakas uzklāšana nav no vienkāršākajām, jo klājot tā atstāj svītras, tādēļ ir nepieciešamas trīs kārtas, lai tā ideāli izlīdzinātos un nosegtu nagu. Bet neskatoties uz vairākām kārtām, nagu laka žūst ātri.
Labprāt izmēģinātu arī citas krāsas no Bleached Neons kolekcijas!

***

#241 is a bright pastel orange. In the direct sunlight it looks like a light peach tone, but in the shadow it turns into bright neon. Application isn't the easiest, you can see brush strokes after 2 layers, you can get full opacity only after 3 layers . But despite many layers, nail polish dries fast.
Need to try more colours from Bleached Neons collection!

Un kura ir jūsu šīs vasaras krāsu krāsa?

***

And what's your best colour of this summer?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top