Max Factor Gel Shine Lacquer - Sheen Merlot & Vivid Vermillion

November 10, 2014

Šodien vēlos jūs iepazīstināt ar diviem rudenīgiem toņiem no Max Factor sērijas Gel Shine Lacquer. Pavisam šī sērija sastāv no 9 toņiem, Latvijā pieejami gan ir tikai seši. Līdz mums diemžēl nav nokļuvuši divi zilie un viens zilganzaļais tonis.
Pašas lakas ir mazliet biezākas nekā ierasts, bet tas neapgrūtina to uzklāšanu. Izrādās, ka mazliet biezāka formula tām veidota, lai tās noslēptu visas rieviņas un izlīdzinātu naga virsmu, tādejādi nodrošinot gēla spīdumu tikko nolakotiem nagiem.

Manā īpašumā ir nonākušas divas šīs sērijas nagu lakas:

***

Today I want to show you two autumn shades from Max Factor nail polish series called Gel Shine Lacquer, which consists from 9 colours.
These nail polishes are more to thick side, but it doesn't affect the application. I read that the formula was made thicker to smooth the nail surface, hide the ridges and give a gel gloss to the freshly painted nails. 

I have two of them to show you:

Sheen Merlot - tumšs, ķiršu sarkans tonis ar smalkiem sarkaniem mirdzumiņiem, kas krāsai piedod izteiktu dziļumu. Diemžēl fotogrāfijās tos noķert neizdevās, bet šis ir tiešām burvīgs tonis! Uz nagiem izskatās mazliet tumšākas nekā pudelītē. Klāts divās kārtās.

***

Sheen Merlot - dark, cherry red with subtle shimmer, which gives beautiful depth to colour. It is hard to capture in the pictures but believe me - this polish is perfect for autumn! It looks more darker on the nails than in the bottle. There are two coats in the pictures.


Vivid Vermillion - piesātināts, košs oranžais tonis. Lieliska krēmīga formula. Arī klāts divās kārtās.

***

Vivid Vermillion - saturated, bright orange. The formula is great and creamy. Two coats here.


Noturība lakām laba, žūst vidēji ātri. Bildēs abām nagu lakām nav lietota virslaka, un jāatzīstas, ka gēla spīdumu tā arī neredzu, tāpēc ja vēlaties perfektu spīdumu, iesaku tām klāt pāri virslaku.

Max Factor Gel Shine Lacquer nopērkamas veikalā Drogas. Cena EUR 7,99.

Vai esat mēģinājušas kādas no šīs sērijas nagu lakām?

***

Both polishes last long, dry quite fast. There are no top coat in the pictures. Unfortunately, I need to say, that I don't see a gel gloss, so I recommend to use a top coat to get a perfect shiny finish.

Did you try any of these nail polishes?

4 comments:

 1. Replies
  1. :) Mans mīļākais gadalaiks.

   Delete
 2. Man ir šī Sparkling Berry tonī. Noturība ļoti laba, arī klājums smuks, bet par to gēla efektu piekrītu, nu nav īsti. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tā izskatās, ka mums novērojumi ļoti līdzīgi. ;)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top