Spider Web Nail Art

October 17, 2014


Lai gan mājās Visu svēto dienu jeb Helovīnus nesvinu, labprāt citos blogos pētu idejas par mājas izdekorēšanu, kostīmu taisīšanu, grimēšanos un piemērotu nagu dizaina veidošanu šim mazliet spocīgajam vakaram. Iedvesmojoties no radošajām idejām, radās doma - kāpēc neuztaisīt kādu dizainu pašai?! Par to kā tapa šis zirnekļu tīklotais dizains lasiet SoNailicious blogā un sekojot pamācībai arī pašas varat nopīt kādu zirnekļa tīklu uz saviem nagiem.

***

In Latvia Halloween traditions aren't very popular and I also don't celebrate All Saints' Eve at my home, but I love to explore Halloween ideas in some of my favourite blogs. There are many interesting home decor, costume, make up and also nail art ideas. Inspired by all this creativeness, I decided to make my own Halloween nail design. See full post in SoNailicious blog and feel free to follow my tutorial and also make some spider webs on your nails.


3 comments:

 1. Es pagājušajā gada biju aizrāvusies ar ķirbīšu dekorēšanu - ķirbi ietīt tillā un apsiet skaistu lenti. :)
  Nagi lieliski! Varbūt arī ko uzlakošu Helovīna noskaņās, kad pienāks laiks. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Superīgi, gribēšu redzēt! :)

   Un tava ķirbīšu ideja izklausās vienkārši apburoša! ;)

   Delete
 2. Izskatās forši un pietiekami vienkārši, lai es šogad sev tādus mēģinātu izveidot.
  Ar Helloween svinēšanu neaizraujos, bet kaut kāda emocionāla sasaiste ar šiem svētkeim tomēr ir, jo esmu dzimusi 1.novembra rītā. Kādu ķirbīti noteikti izgrebsim un končas sagatavosim, jo mūsu rajonā šajā dienā spokojas :)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top