Artdeco Art Couture Nail Lacquer 789 & 709

September 23, 2014

Manā īpašumā ir nonākušas divas Artdeco jaunās sērijas Art Couture nagu lakas. Ar ko tad tās atšķiras no Ceramic sērijas nagu lakām?! Pirmais, ko pamanu, ir jaunais pudelītes dizains - vienkāršs, lakonisks un elegants. Kantainais vāciņš ir noņemams, apakšā zem sevis slēpjot mazu apaļas formas, rievotu vāciņu, vieglākai nagu lakas uzklāšanai, līdzīgi vāciņi tiek veidoti selektīvās kosmētikas nagu lakām, piem. Chanel, Dior u.c. Otiņa ir plata, ar noapaļotu galiņu, noteikti parocīga arī tām, kas nagus lako reti. Nagu lakas konsistence krēmīga, vidēji bieza.
Izmēģināju divus toņus: 

***

Today I want to introduce you with Artdeco new series of nail polishes - Art Couture. Are there some differences between a new one and series called Ceramic?! At first I notice the new design of the bottle, it is simple, laconic and elegant. The big, black cap is removable, there are smaller and round cap under it like Chanel, Dior etc. nail polishes. The brush is wide, with rounded tip, that makes easy to use it, even you aren't a professional. The formula is creamy, not too thick, not too runny.
I tried two colours:


789 - pieklusināts, dūmakaini rozā tonis. Agrāk nekad nebūtu izvēlējusies šādas krāsas nagu laku, jo uzskatīju, ka šie toņi man nepiestāv, bet velti. Tas ir lielisks - sievišķīgs un elegants. Bildē klāts 2 kārtās.

*** 

789 is a dusty pink. Before I tried this colour, I thought that this kind of colours just don't suit me. But I was wrong, I love it! It is feminine and elegant. There are 2 coats in the pictures.709 - piesātināts silti rozā tonis. Bet tāds tas ir tikai dienas gaismā, jo mākslīgajā apgaismojumā tas vizuāli kļūst izteikti silti sarkans. Tonis ir labi pigmentēts, tāpēc jau vienā kārtā rada gludu un vienmērīgu klājumu. Slinkajās dienās droši var iztikt ar vienu kārtu, bet bildēm es izvēlējos 2 kārtas.

*** 

709 is a bold, warm pink. Very interesting colour because it looks pink in the daylight, but in the artificial light it looks more red. It is well pigmented, you can get it smooth and even only with one layer. So if you are in rush, you can use only 1 coat, but for photos I used two.


Noturība abām nagu lakām ļoti laba, žūst diezgan ātri. Kā arī šo nagu laku sastāvā nav tādas sliktās vielas kā - toluols, formaldehīds un  dibutilftalāts (DBP). 
Visā visumā izdevusies un pamēģināšanas vērta nagu laku sērija.

Nopērkama veikalā Drogas, cena EUR 8,99. 

***

Art Couture nail polishes are long lasting an dry quite quickly. They are free of toluene, formaldehyde, DBP. 
Overall, worth to try!

6 comments:

 1. Patīk toņu izvēle, tik žēl, ka pie mums nav nonākuši arī zilās un zaļās lakas.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe, šķiet, Elīnām viena vaina - kāre uz zilo un zaļo nagu lakās.

   Delete
 2. Rozīgo man vajag, ļoti skaistas bildes! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jā, rozīgais ir noteikti no tavas krāsu gammas! Piestāvēs tev. ;)

   Delete
 3. 789 ir ļoti līdzīgs slavenajam YSL Beige tonim, tikai šis ir nedaudz vairāk rozīgāks, tomēr atšķirība ir mikroskopiska :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Domāji YSL Beige Leger? Mēģinājusi neesmu, bet apskatot bildes internetā, secinu, ka tiešām līdzīgs. Jā, 789 ir mazliet vairāk rozīgā un, manuprāt, tas ir arī par miligramiņu gaišāks nekā Beige Leger.

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top