Color Club - Wink, Wink, Twinkle

August 05, 2014


Šķiet pēdējās nedēļas uz savu celi skatījos biežāk nekā pati uz sevi. Tas, ko velku mugurā, kā izskatos spogulī un kas man uz nagiem šķita mazsvarīgs, jo katru dienu vēroju, kā dzīst mans pamatīgi nobrāztais celis. Pati jau biju vainīga - ātrums, steiga un varbūt nedaudz pārgalvības vainagojās ar  pirmo velotraumu 4 vasaru laikā. Tāpēc tagad, kad tas ir sadzijis, nolēmu sevi iepriecināt ar kaut ko košu un vasarīgu. Tā ir burvīgā Color Club Wink, Wink, Twinkle.

***

Last days I looked at my knee more often than at myself. What I wear, how I look and what nail polish I have on my nails, seemed unimportant because every day I was thinking how to heal my injured knee. That was my fault - speed, haste and a little bit of recklessness led to first bicycle-injury during last 4 summers. So when my knee was heeled, I decided to delight myself with something bright and summery. I chose Color Club Wink, Wink, Twinkle.Wink, Wink, Twinkle ir no tiem lillā toņiem, kurus ir ļoti grūti nobildēt. Mēģināju to fotografēt gan saules gaismā (pirmās 4 bildes), gan ēnā (pēdējā bilde), bet nekā! Dzīvē tā izskatās krietni vēsāka, izteikti košs lillā tonis ar burvīgiem hologrāfiskiem mirdzumiņiem. Burvīga krāsa, lai priecātos par vasaru un sauli!

***

Wink, Wink, Twinkle is that kind of colour which is very hard to capture. I tried to take photos of it in the direct sunlight (first 4 pictures) and also in the shadow (last picture), but nothing worked. In the real life it is more cool-toned, bright violet with small holographic glitter. The perfect colour for summer and sunny days!


No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top