Maybelline - Bleached Neons #241

June 03, 2014

Peldos komplimentos un lakoju jau trešo reizi pēc kārtas šo Maybelline kolekcijas Bleached Neons toni #241. Kā uzlakoju to, tā uzreiz iemīlējos. Esmu gatava to pasludināt par šīs vasaras vislabāko krāsu!

***

I get so many compliments about this Maybelline Bleached Neons #241! I painted it already third time in the row. And I simply adore it. I'm ready to announce it about the best colour of this summer!#241 ir košs pasteļoranžais tonis, kas saules gaismā izskatās pēc gaiša un mierīga persiku toņa, bet ēnā iegūst izteiktu neona spožumu. Tiesa šīs nagu lakas uzklāšana nav no vienkāršākajām, jo klājot tā atstāj svītras, tādēļ ir nepieciešamas trīs kārtas, lai tā ideāli izlīdzinātos un nosegtu nagu. Bet neskatoties uz vairākām kārtām, nagu laka žūst ātri.
Labprāt izmēģinātu arī citas krāsas no Bleached Neons kolekcijas!

***

#241 is a bright pastel orange. In the direct sunlight it looks like a light peach tone, but in the shadow it turns into bright neon. Application isn't the easiest, you can see brush strokes after 2 layers, you can get full opacity only after 3 layers . But despite many layers, nail polish dries fast.
Need to try more colours from Bleached Neons collection!

Un kura ir jūsu šīs vasaras krāsu krāsa?

***

And what's your best colour of this summer?

4 comments:

 1. Perfekti līdz pēdējai detaļai, burvīgas bildes, nagi un viss kopā! :)

  ReplyDelete
 2. Super! Man šobrīd arī topā balinātie neoni. Diemžēl šis ir vienīgais, kuru neesmu paspējusi nomedīt. Tagad jau daudz kur izpirkti. Vajag!! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vajag gan. ;) Bet neoni tiešām izpirkti. Es, savukārt, gribētu zaļo un korallīgo vēl izmēģināt.

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top