Soak-off gel polish + Nail art. Part 2

June 29, 2014

Paņemiet saulesbrilles, jo šodien esmu nolēmusi jūs apžilbināt! :)

***

Take your sunglasses because I decided to dazzle you today! :)Šoreiz savu vairāk kā nedēļu veco Gelish My One Blue Love nolēmu atsvaidzināt ar nagu folija palīdzību. Jāatzīstās, nagu foliju izmēģināju pirmo reizi, lai gan neskaitāmas reizes esmu redzējusi, kā ar to jārīkojas, vienmēr mazliet baidījos - ja nu nesanāks?! Bet kas neriskē, tas nevinnē. Izmēģināju... un es vienkārši dievinu gala rezultātu, tā māksliniecisko nevīžīgumu un žilbinošo gaismu spēli!
Folijs, ko izmantoju ir no Born Pretty Store, to varat atrast šeit. Tam ir pieejamas daudz dažādas krāsu variācijas un spīduma veidi. Es izvēlējos #38, kas ir sudrabots, bet saules gaismē laistās visās varavīksnes krāsās. Ja arī jūs vēlaties izmēģināt kādu no nagu folijiem, droši izmantojiet kodu PVBQ10, lai iegūtu 10% atlaidi Born Pretty Store.

***

I have Gelish My One Blue Love on my nails more than week, so I decided to refresh it with some nail foil. This was the first time I tried nail foil, although I have seen many tutorials, how to use it, but I always was a little bit scared of failure. But there are saying - nothing ventured, nothing gained - so I tried. And I adore the result! It is artistic distressed and shines so bright!
I used nail foil from Born Pretty Store, direct link here. There are many different variations of color and gloss types. I chose #38, which is silver with holographic shimmer. If you also want to try nail foils, feel free to use code PVBQ10 to get 10% discount at Born Pretty Store.

Pirmā daļa rakstu sērijai Hibrīdlaka + Dizains apskatāma šeit.

***

You can see Part 1 of Soak-off gel polish + Nail art here.

2 comments:

 1. uuuu! mani kā žagatu ļoti piesaista viss, kas spīd un mirdz.

  pirmo reizi par tādām folijām dzirdu. kā tādas lieto? ;]

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vienkārši, drīzumā pastāstīšu... Pamācība šobrīd top. ;)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top