Ice hockey

May 15, 2014

Pienāk maijs un secinu, ka nekas nav mainījies -  pirms vairāk kā 10 gadiem ar klasesbiedrenēm "Vernisāžā" uz lielā ekrāna skatījāmies hokeju un pēc tam ar citiem faniem devāmies gājienā uz zaudētāju vēstniecībām nolikt ziedus, tā pat šodien - kopā ar vīru mājās skatāmies hokeju un pie iesistiem vārtiem kliedzam tā, ka mūsu piecstāvu mājai jumts ceļās stāvus (labi, atzīstos, es kliedzu trakāk :D).

***

Every May I conclude that nothing has changed - before more than 10 years me and my classmates watched hockey on the big screen in "Vernisaza" and after games went and put flowers at front of the defeated teams embassies, and the same today - me and my husband watch hockey at home and when Latvian team scores goals, we scream like crazy (OK, I scream louder :D).Šorīt tapa Pasaules Čempionātam Hokejā 2014 veltīti nagi. Par iedvesmu kalpoja hokeja laukums - sarkanās, zilās līnijas, vārtsargu laukums. Bet īkšķim - Latvijas karogs, tā lai var turēt īkšķus par Latviju. Un izdevās - vinnējām ASV! :)

***

This morning I made these nails, which are dedicated to IIHF Ice Hockey World Championship 2014. My inspiration was a hockey rink - red and blue lines, goal crease. But for thumb - Latvian flag, so I can keep my fingers crossed about Latvia. And it worked! We won really strong team! Sorry, all my readers from USA. ;)


2 comments:

  1. Super! Es arī lielākā fane. :)

    ReplyDelete
  2. Man kaut kā hokejs ir vienaldzīgs, tomēr par uzvaru priecājos!
    Ļoti glīti nagi! :)

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top