Hand & Nail Harmony Gelish - Kiss Me, I'm A Prince

May 04, 2014

Pazudu mežā, medījot melnos strazdus un savus piparmētru zaļos nagus caur fotoaparāta objektīvu.

***

Lost in the wood, trying to hunt the blackbirds and the mint green nails with my camera.


Šis tonis no Hand & Nail Harmony Gelish pavasara kolekcijas Once Upon A Dream bija manā velmju sarakstā jau kādu laiku. Kiss Me, I'm A Prince ir gaišs, vēss piparmētru zaļš pastelis, kas lieliski piestāv jebkuram ādas tonim. No sākuma baidījos, ka tonis varētu būt kaprīzs, tieši uzklāšanas ziņā, bet izrādījās, klājās tas viegli un nekādus maģiskos trikus nav nepieciešams zināt. Ideālam klājumam nepieciešamas 2-3 kārtas. Noturība kā jau parasti Gelish krāsām - ļoti laba.

***

This colour from Hand & Nail Harmony Gelish spring collection Once Upon A Dream was in my wishlist for a while. Kiss Me, I'm A Prince is a light, cool mint green pastel, which suits to every skin tone. At first I was afraid about application, but no worries, it is easy to work with, in 2-3 layers you can get full opacity. It stays on the nails really well as all Gelish colours.

2 comments:

  1. Es šo ar gribēju likt uz nagiem, bet kaut kā beigās pārdomāju. Toties mana mamma sajūsmā - viņa šo lika franču manikīra veidā, tik uz galiņiem, un arī izskatās fantastiski :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. O, franču variantā šī tiešām varētu izskatīties ļoti labi! :)

      Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top