Lilac moons

April 12, 2014

Arī apgrieztais mēnestiņš ir viena no šīs sezonas aktualitātēm, kas savu popularitāti ieguva pec Desigual pavasara/vasaras 2014 modes skates. Apgrieztos mēnestiņus gribēju izmēģināt jau sen, bet jāatzīstās, mani baidīja tas, vai spēšu pietiekami veikli un skaisti uzzīmēt mēnestiņus nagu galos. Tomēr labi, ka nenobijos un pamēģināju. Tas bija vienkāršāk nekā domāju!

***

Upside down half moon manicure is one of the trends in this season too, which gained its popularity after Desigual spring/summer 2014 fashion show. I wanted to try these for a while, but I need to say that I was a little bit scared to draw them freehand and get lines clumsy and inaccurate. Despite it all, I tried. And that was easier than I thought!

Krāsu salikumu izvēlējos pavasarīgi gaišu. Pamatā mana iemīļotā OPI My Vampire Is Buff divās kārtās, bet nagu galos Lumene Fairytale arī divās kārtās.

***

I chose fresh and light colour combination. The base colour is my beloved OPI My Vampire Is Buff in two layers, but for nail tips I used Lumene Fairytale also in two layers.


2 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top