Jeunesse - Enriched Hand Cream Red Grapefruit

April 23, 2014

Šodien pastāstīšu par roku krēmu, kurš ir lielisks sabiedrotais vakar aprakstītajam skrubim, un tas ir Izraēlā ražotais Jeunesse Enriched Hand Cream.

***

Today I'd like to tell you about a hand cream, which is made in Israel - Jeunesse Enriched Hand Cream. It will be great itself or after any scrub, especially this one, which I reviewed yesterday.

Jeunesse Enriched Hand Cream ir izteikti barojošs krēms, piemērots viltīgajam pavasarim, kad ātrāk gribas atbrīvoties no siltajām drēbēm, tai skaitā arī cimdiem, bet kāds asāks ziemeļu vējš var kaitēt roku ādai, padarot to sausāku un raupjāku. Krēms satur Nāves jūras minerālus un ir bagātināts ar šī sviestu, olīveļļu un alvejas ekstraktu. Uzsmērējot var just, ka tas atstāj tādu kā aizsargkārtiņu rokām, bet tā nav lipīga un taukaina, jo krēms iesūcās diezgan ātri. Tādēļ to var lietot gan dienā, gan vakarā pirms gulētiešanas. Krēms labi pabaro ādu, tāpēc būs piemērots arī izteikti sausas ādas īpašniecēm. 
Mans krēms ir ar sarkano greipfrūtu smaržu, kas tiešām ir burvīga - rūgtena un sulīga! Kā īsts greipfrūts! Un to lieliski pierāda manas kaķenes reakcija, jo viņa citrusaugļus vienkārši nevar ciest un šis krēms viņai ir "briesmīgāko smaku" sarakstā. :D

***

Jeunesse Enriched Hand Cream is rich and nourishing cream. It will be good for tricky spring weather, when we want to get rid from warm clothes as soon as possible, including gloves, but there are still some northern winds, which can easily make your skin drier and rougher. This cream contains Dead Sea minerals and it is enriched with shea butter, olive oil and aloe vera extract. After applying it you can feel that your hands are protected, but not sticky and greasy, because skin absorbs it quite quickly. So you can use it both in the morning and in the evening before going to bed. The cream nourishes the skin very well, so it will be suitable for very dry skin owners too.
My cream is with red grapefruit scent, which is so delightful -  a little bitter and juicy! Like a real grapefruit! And my cat is a great evidence to it, she hates citrus fruits and this cream is in her "the worst smells ever" list. :D

Pastāstiet, kurš ir jūsu iemīļotākais roku krēms šobrīd!

***

And which is your favourite hand cream right now?!

4 comments:

 1. Mmmm, I love grapefruit products. Bet it smells delicious! xo

  ReplyDelete
 2. Līdz šim mans mīļākais krēms arī ir šis, bet man ir ar avokado un vēl kaut ko, un arī smaržo burvīgi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Es vēl gribu pamēģināt ar mango smaržu. Šķiet, ka tā varētu būt garšīga. :)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top