I'm princess today

April 05, 2014

Pēdējā laikā ekserimentiem nododos labprāt. Šoreiz nolēmu atrast pielietojumu uzlīmēm, kuras jau gribēju norakstīt, kā nepiemērotas maniem nagiem. Orģinālā tās var apskatīt šeit. Nesadraudzējāmies, jo materiāls, no kā taisītas uzlīmes, ir diezgan stīvs un biezs, līdz ar to tās nespēj ideāli piekļauties mana naga dabīgajam izliekumam - sānos met krunkas un līmējās vaļā. Pēc neatlaidīgas mēģināšanas atrast veidu, kā šīs uzlīmes uzlikt ideāli, beigās atmetu tām ar roku, bet ārā neizmetu. Un labi ka tā.

***

I love to experiment lately. This time I tried to find out, how to use nail stickers, which didn't fit to my nails. You can see these stickers here. They didn't sit on my nails perfectly, because the material, from which they are made, is quite stiff and thick. So they can't cling to my natural nail curve - they make wrinkles in the sides and don't stick well. After many attempt and no succeed, I throw them away but not out. Maybe I knew that I will figured out something.

Hobby Set veikalā nopirku šķēres, ar kurām var izgriezt viļņotu ornamentu. Sagriezu atlikušās nagu uzlīmes strēmelēs, pielīmēju nagu sānos un princešnagi ar zelta maliņu gatavi!

***

In the local craft store I bought scissors, which makes a wavy cutting line. I cut golden nail stickers with these scissors in the strips, sticked these strips to the sides of my nails and I'm ready to be a princess!


5 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top