Tarsiers

March 13, 2014

Viens no maniem sapņiem braucot uz Filipīnām bija satikt tarsīru - mazāko primātu pasaulē. Pieaudzis tarsīrs ir apmēram 8,5 - 16 cm liels. Tarsīrs ir nakts dzīvnieks, lielās acis nodrošina labu redzamību tumsā, kā arī galvu tas var pagriezt pa 180 grādiem. Lēkājot no zara uz zaru, tas medī sienāžus un citus kukaiņus. Es šos pūkainos dīvaiņus satiku Bohol salā.

***

When I went to the Philippines, I had a dream - to meet a tarsier - the smallest primate in the world. The tarsier measures only about 85 to 160 millimetres in height. It is a nocturnal animal, the big eyes provide tarsier with good night vision and its head can be rotated 180 degrees. They jump from branch to branch and hunt insects for dinner. I met these fluffy oddballs in Bohol island.
Vienu no īkšķiem izmantoju kā akcenta nagu, uz kura uzzīmēju tarsīru paslēpušos lapās. Pāris lapas arī uz zeltneša naga, bet pārējie - tumši zaļi. Ideāli nagi nenopietnajām dienām! ;)

***

As an accent nail I chose one of my thumbs, on which I drew a tarsier with its big eyes in the leaves. Some leaves on the ring finger, but other nails just dark green. Great nails for non-serious days! ;)


6 comments:

 1. Tik mīļi! :) Tu Filipīnās pārziemo? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jā. :) Tiesa nu jau nedēļu baudu Latvijas pavasari. ;)

   Delete
 2. OMG tik superīgs, viņš actiņas bolīja arī? Es laikam nomirtu no sajūsmas :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihi, mana sajūsma arī bija neaprakstāma! Mīļš mošķītis :)

   Delete
 3. Tik jauks!!! :) Un nadziņi arī forši!

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top