A little bit of winter

March 20, 2014

Gribēju vispirms viņu satikt un tad aizbēgt, bet sanāca vispirms aizbēgt un tad atgriežoties satikt. 
Sveika, Ziema! ;)

***

I wanted to meet it before and than run away, but all happened in the other way - at first I ran away and than met it when arrived.
Hello Winter! ;)


Pamatā mana iemīļotā OPI My Vampire is Buff un pāri L'Oreal gliterlaka Sequin Explosion. Sequin Explosion klāju vienā slāni, ļoti plānā kārtā. Prieks, ka nav jānodarbojas ar gliteru makšķerēšanu ara no pudelītes, formula tiešām lieliska. Gliteri ir sudraba, zelta, rozā, zilā un zaļā krāsā.

***

I used OPI My Vampire is Buff as a base color. But the beautiful glitters are from L'Oreal, called Sequin Explosion. I put Sequin Explosion only in one, thin layer. That was easy to get glitters out of the bottle, so I can say that the formula is really great. Glitters are in silver, gold, pink, blue and green colors.


5 comments:

 1. Patīk kad gliteru lakas ir tik piesātinātas, nevis pāris graudiņi uz naga :) Smuki :) Tev nav tā kā OPI ilgi žūst? Man k.kā ilgi :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Man žūst labi. Neesmu īpaši ievērojusi, ka laiks būtu ilgāks. Galvenais klāj tās plānā kārtā, nekas, ka pirmā strīpaina (un ja godīgi, tad OPI tās pārsvarā ir strīpainas)... Labāk 3 plānas kārtas nekā 2 biezas.

   Delete
 2. Skaisti! :)
  Kuru balto laku Tu ieteiktu? Tādu, lai noklāj visu nagu un lai nav caurspīdīga.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mana favorīte ir Zoya - Purity. Divās kārtās nosedz nagu ideāli. Pilnīgi tīrs baltais. Meklē Salon Line veikalā. Bet ja tas nav pa ceļam, labas atsauksmes esmu lasījusi arī par OPI - Alpine Snow. :)

   Delete
  2. Liels paldies! :)
   Vasarā nāk, vēlos spilgtus toņus, bet tie tādi pienīgi un caurspīdīgi, tāpēc lūkojos pēc spēcīgas "bāzes". :)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top