Lush - Lemony Flutter

March 25, 2014

Jāatzīstās, ka es esmu no tām, kas citiem skandina, cik ļoti svarīgi ir lietot kutikulas eļļiņu (un tā arī ir!), bet pati... par to aizmirstu. Regulāri aizmirstu. BET kopš atklāju Lush - Lemony Flutter, kutikulas krēmiņa iemasēšana pirkstu galos man ir kļuvusi gandrīz par atkarību.

***

I need to confess, that I always talking about a cuticle oil and how important is to use it (and this is a true!), but... I always forget to use it by myself. BUT since I discovered Lush - Lemony Flutter, this cuticle cream massaging in my fingertips is my new addiction!

Iepakojumā ir 50g, kas noteikti pietiks ļoti ilgam laikam, jo lai sasmērētu visus desmit pirkstus ir nepieciešams patiešām niecīgs daudzums produkta. Es lietoju to 2 - 3 reizes dienā. Pēc konsistences kā sviests, biezs un trekns, bet ādā iesūcās labi. Savu uzdevumu - pabarot kutikulu un nagu - pilda ideāli. Kā arī aptur nagu galu šķelšanos, kas bija mana galvenā problēma. Jo bieži pārlakojot nagus un lietojot nagu lakas noņēmēju, nagi kļūst sausāki, īpaši galos. Tāpēc priecājos, ka par to vairs nav jāsatraucās. Un smarža!!! Smarža ir vienkārši dievīga - sulīgi un atsvaidzinoši citroni! Šis noteikti ir labākais pēdējā laika jaunatklājums!

Un kā jūs lutinat savus nagus un kutikulas?!

***

Each pack contains 50g and you need a really small amount of product for all ten fingers, so it will last very long. I use it 2-3 times a day. The consistency is like butter, quite thick, but my skin absorbs it quickly. It nourishes the cuticles and nails really great. And stops nail splitting as well. That was my biggest problem, because I often paint my nails and use nail polish remover a lot, and that's the reason, why my nails are quite dry. But now I'm glad that I don't need to worry about it anymore. And scent!!! The scent is simply divine - juicy and refreshing lemons! This is definitely the best recent discovery!

And how do you make your nails and cuticles happy?!


6 comments:

 1. Izklausās garšīgi! Es lietoju Oniks Beta eļļiņu, bet labprāt pamēģinātu arī šo. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eļļiņas ir labas. Bet man patīk, ka šo varu mierīgi nēsāt līdzi somā un uzsmērēt, kad vien vēlos vai... atceros. :D

   Delete
 2. Man ir Kinetics eļļa, ko regulāri aizmirstu lietot. :D
  Vispār gribu pamēģināt to Dior lolojumu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aha, tev tā pati aizmiršanas "kaite", kas man! :D
   Dior arī tāds garšīgs izskatās. :)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top