Interview: Rachael of The Nailinator

March 04, 2014


Šodien vēlos jūs iepazīstināt ar blogeri Rachael no The Nailinator. Viņas blogā atradīsiet gan precīzus nagu laku krāsu apskatus, gan interesantus dizainus. Un es vienkārši apbrīnoju viņas radīto nagu dizainu, kuru iedvesmojusi viņas mīļākā Van Goga glezna "Zvaigžņotā nakts". Perfekti noķerts otas ritms, krāsas un sajūta!
Priecājos, ka esot Cebu pilsētā varēju ar Rachael arī satikties - papusdienot, kopā patukšot nagu laku plauktus veikalos un papļāpāt par un ap "nagu lietām". ;) Prieks, ka blogošana sniedz jaunas iepazīšanās ne tikai virtuāli, bet arī dzīvē.

***

Today I want to introduce you with Rachael of The Nailinator. You can find many accurate nail polish swatches and interesting nail designs in her blog. And I simply admire her nail design, which is inspired by her favourite painting Starry Night by Van Gogh. She catched rythm of brush strokes, colors and feeling perfectly!
It was nice that I was able to meet Rachael for lunch, while I'm in Cebu city, then do nail polish shopping together and just chat about "nail things". ;) I'm glad that blogging gives me new acquaintances not only virtually, but also in the real life.


Pastāsti mazliet par sevi...
Mani sauc Rachael un es esmu 29 gadus veca. Esmu amerikāniete, kas ir dzimusi Filipīnās, bet sirdī vienmēr esmu jutusies kā filipīniete un tā kā visu dzīvi esmu nodzīvojusi Cebu, tad saucu šo vietu par mājām. Šobrīd esmu mamma "uz pilnu slodzi" piecgadīgam dēlam un divgadīgai meitai. Es viņus abus mācu un gatavoju skolai un mums kopā vienmēr ir ļoti jautri. Mans vīrs ir lielisks cilvēks un arī fantastisks tētis saviem bērniem. Viņš atbalsta manu aizraušanos ar blogošanu. Esmu patiesi laimīga.

Kāpēc sāki blogot?
Sāku rakstīt blogu, jo mana māsa neatlaidīgi centās ieskaidrot, ka man tas ir jādara. Es vienmēr runāju par citiem blogiem, bet par savējo tikai domāju, jo biju pārāk kautrīga. Bet mana māsa mudināja mani pašai sākt blogot katru reizi, kad parādīju viņai jaunu nagu dizainu, ko biju uztaisījusi. Tā, nu, es saņēmu drosmi un izveidoju savu blogu. Es esmu priecīga, ka to izdarīju! Man patīk atrādīt nagu dizainus, ko esmu radījusi un iegūt jaunus draugus no visas pasaules.

Cik gadi ir tavam blogam?
Nedaudz vairāk kā gadu vecs.

Cik liela ir tava nagu laku kolekcija? 
Pirms pāris mēnešiem, kad es pēdējo reizi pārskaitīju man bija 280 dažādas krāsas. Neesmu pārliecināta, cik to ir tagad! :O

Tavi iemīļotākie nagu laku zīmoli?
Man patīk visas nagu lakas, kas man ir atvestas no ārzemēm. Man ir neliela kolekcija ar China Glaze, OPI, Sinful Colors, bet manas mīļākās ir Color Club Halo Hues!!

Tavi iemīļotākie vietējie (Filipīnu) nagu laku zīmoli?
No vietējiem visvairāk man patīk Caronia, Chic, and Sansan. Man ir pāris mīļākie toņi no katra zīmola.

Tavas mīļākās krāsas?
Pārāk daudz lai tās visas te nosauktu, bet es vienkārši dievinu violetās krāsas nagu lakas! Man patīk OPI Alcatraz Rocks, Chic Amethyst un Color Club Eternal Beauty. No citiem toņiem mani favorīti ir Bobbie Mojito, Chic Purple Lustre, Caronia On The Go un LA Girl 3D Effect in Brilliant Blue.

Tava mīļākā bāzes laka un virslaka?
Pēdējā laikā lietoju Sansan Colorless gan kā bāzes laku, gan virslaku. Tā ir lieliska! Žūst ātri un palīdz manam manikīram ilgāk noturēties. To ir viegli atrast un tai ir patiesi pieņemama cena!

Labākie nagu un roku kopšanas produkti?
Mani iemīļotākie roku un nagu kopšanas produkti ir no ārzemēm. Es lietoju Gold Bond Ultimate Skin Therapy Lotion. Kā arī esmu iecienījusi Burt's Bees hand salve. Šie divi man ir must have! Mans iecienītākais nagu lakas noņēmējs ir šeit pat ražotais Bobbie's Polish Remover.

Kurus vēl nagu blogus no Filipīnām tu ieteiktu apskatīt?
Rina no www.rina-alcantara.com ir ļoti talantīga blogere. Es sekoju līdzi arī Kat no nailsmydreams.blogspot.com. Mums ir arī daudz talantīgi nagu mākslinieki sastopami Instagramā, kā piemēram - @nbrookex26_nails, @asinails un @nailsbymiawrrr.

***

Tell me a little bit about yourself...
Hi! My name is Rachael and I'm 29 years old. I'm an American who was born in the Philippines, but I consider myself Filipino at heart and, as I have lived my whole life in Cebu City, it is home to me. I am a stay at home mom most of the time though I do get to teach some children's classes at times. I'm the mom of a bright 5-year-old boy and a personality-packed 2-year-old girl. I homeschool them both, and we have a lot of fun together. My hubby is a great guy and a fantastic daddy too. He is very supportive of my blogging. I'm very blessed.

Why did you start blogging? 
I started my blog because my sister kept telling me I should. I was always talking about other blogs and thinking about starting one, but I was too shy. But with my sister encouraging me every time I showed her a new nail design which I did, I was able to do get the courage up to start blogging. I'm so glad I did! I love sharing my art, and I love getting to make friends with so many great gals from all over the world. (Like you)

How old is your blog? 
Just over a year old.

How big is your nail polish collection? 
I had about 280 different colors when I last counted which was a couple of months ago. Not sure how many now! :O

Favourite nail polish brands? 
I love all the polishes I have acquired from abroad. I have a small selection of China Glaze, OPI, Sinful Colors, and my favorites are my Color Club Halo Hues!!

Favourite local nail polish brands?
My favorite local brands would probably be Caronia, Chic, and Sansan. I have several favorites from each brand.

Your favourite colors? 
Too many to name them all but I am a total sucker for purple nail polish. I love OPI Alcatraz Rocks, Chic Amethyst, and Color Club Eternal Beauty. Some non-purple faves are Bobbie Mojito, Chic Purple Lustre, Caronia On The Go, and LA Girl 3D Effect in Brilliant Blue.

Your favourite base and top coats? 
I've been using Sansan Colorless for my base and top coat lately. I love it! It dries quick and makes my mani last a while. It is also easy to find and very affordable so that is a plus!

Best nail and hand care products?
My favorite hand and nail care products are from abroad. I stock up on Gold Bond Ultimate Skin Therapy Lotion (Healing with Aloe) and I use that all the time. I also use Burt's Bees hand salve which I love. Those are my two must haves! My favorite locally made polish remover is Bobbie's Polish Remover.

Which nail blogs from Philippines do you recommend to check out? 
Rina of www.rina-alcantara.com (SimplyRins) is a very talented nail blogger. I also keep up with Kat of nailsmydreams.blogspot.com There are also lots of talented Filipina nail artists on Instagram like @nbrookex26_nails, @asinails and @nailsbymiawrrr and many more.

The Nailinator blogam un Rachael jūs varat sekot šeit: blogs, bloglovin', facebook, instagram

***

You can follow Rachael here: blog, bloglovin', facebook, instagram
 

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top