Dark romance

February 13, 2014

Kā jau vienmēr... pēc krāsainā posma ir vajadzīgs kaut kas mierīgs un vienkāršs.
Lai gan tumšus nagus ar metāliskām kniedītēm jau var uzskatīt par klasiku, es nekad tos nebiju izmēģinājusi. Šaubijos, vai man šis dupinieciskais tēls piestāvēs. Bet lieki! Ļoti iepatikās!

***

As always... I need something calm and simple after period with lots of colors.  
Dark nails with studs is already a classic, but I never tried them before. I was in doubt that this edgy look suits me. But I love it!
Tumšo nagu laku uzgāju Blooming Nails Cebu veiikalā. Ja sapratu pareizi, tad Yashali ir zīmols no Taivānas, bet pati nagu laku ražošana notiek Ķīnā. Nr.025 ir tumši violets tonis ar sārtu mirdzumu, kuru ir grūti notvert bildēs, bet dzīvē tas nagu lakai piešķir burvīgu dziļumu. Formula ir ļoti laba, kā arī kvalitāte - pēc trīs dienu nēsāšanas nekas nav nolupis. Zeltītās trijstūrformas kniedītes iegādājos turpat, kur nagu laku. To labākai noturībai iesaku virslaku klāt pāri vismaz 2 kārtās... un somiņā paņemt līdzi vienmēr kādu lieku kniedīti. ;)


***

I found this dark beauty in Blooming Nails Cebu store. If I understood right, Yashali is Taiwanese brand, but their nail polishes are made in China. No 025 is dark violet with hidden red shimmer, which is hard to capture in the photos, but it gives beautiful depth to nail polish. Formula is good and quality too - no chipping after 3 days. Golden triangle studs are also from the same store as nail polish. I recommend to use 2 layers of top coat over studs... and always put some studs in your purse, because you never know... ;)


2 comments:

  1. Wow! Perfect! Love the color and the studs look amazing. :)

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top