Ara in Malaysia

February 07, 2014

Uz nedēļu biju aizbraukusi uz Malaiziju. Un rādās, ka zvēru apciemošana katrā valstī man tagad būs tradīcija. Šoreiz bijām uz Lok Kawi Wildlife Park netālu no Kota Kinabalu.
Pirms ceļojuma uztaisīju nagus ar papagaili, jo vienkārši šķita, ka tie piestāv Malaizijai, bet nevarēju iedomāties, ka tiešām satikšu aru un kur nu vēl to, ka varēšu pabarot to no rokas ar saulespuķu sēkliņām!

***

I was escaped to Malaysia for one week. And I think that I have a new tradition - to visit animals in every country where I go. This time we were in Lok Kawi Wildlife Park near Kota Kinabalu.
I made these nails with ara before my trip, only because I thought that they suit to Malaysia. But I couldn't imagine that I will meet ara in the real life and I will be able to feed it with sunflower seeds!


No nagu lakām izmantoju violeto SanSan Violet Glam, tumši zaļo Sassy Jungle Green un elektriski zaļo Denesy "beznosaukuma" nagu laku. Pirmās divas tiek ražotas Filipīnās, īpaši uzteikt varu Violet Glam, kas ir sedzoša vienā kārtā un ar lielisku formulu. Savukārt, Jungle Green ir nepieciešamas 3 kārtas, jo tā ir diezgan šķidras konsistences, toties žūst ļoti ārti. Denesy nagu laku iegādājos Booming Nails Cebu veikalā, par nagu lakas izcelsmi nezinu neko, bet formula tai ir lieliska, klāta 2 kārtās.

***

I used violet SanSan Violet Glam, dark green Sassy Jungle Green and electric green Denesy "no name" polish. The first two are made in the Philippines. I can recommend Violet Glam, which is one coater with absolutely great formula. While Jungle Green needs 3 coats, because it is quite watery, but the drying time is fast. I don't know anything about origin of Denesy nail polish, but I bought it in Blooming Nails Cebu store, I can say that formula is great, used two coats here.


3 comments:

 1. Tu laikam lasi manas domas, jo tieši vakar atbildēju uz Tavu komentāru savā blogā- ''Tu jau mums māsķers nagu lietās, varētu kaut papagaiļus uz nagiem sagribēt un viņus arī dabūt! :D''. Šodien ienāku blogā un redzu papagaiļus, nu kaut kas neticams! :)

  Nagi smuki, kā vienmēr!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe, tiešām! :D Laba sakritība. :)

   Delete
 2. Awwww. That shot of your hand with a parrot is precious.
  (^^,)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top