Safari: Zebras

January 17, 2014

Šī bija viena no labākajām dienām visā ceļojumā. :) Mēs izīrējām motociklu un no Coron pilsētas devāmies uz 80 km attālo Calauit salas Safari parku. 1977. gadā uz turieni tika atvesti Āfrikas zvēri no Kenijas. Daba un klimats Calauit salā ir ļoti līdzīgi kā Āfrikā. Šobrīd tur dzīvo arī vietējie zvēri.
Mans šodienas iedvesmas zvērs ir zebra. Šobrīd uz Calauit salas dzīvo 36 zebras. Safari burvība ir tā, ka nav neviena žoga, tu vari stāvēt pāris metrus no zebras un vienkārši priecāties.

***

That was one of the best days in this trip. :) We rented a motorbike and rode 80 km from Coron to Calauit Island Safari Park. In 1977 several African animals from Kenya were brought to this island. The nature and climate there are very similar to their native Africa. There are local animals in this safari too.
For today my inspiration animal is zebra. There are 36 zebras in Calauit island safari park right now. The nicest thing in safari is that you can stand some meters away from zebra and just enjoy this moment, there is no fence between us.
Manikīram izmantoju Zoya Purity. Starpcitu, šis ir tiešām lielisks baltais! Vienīgā krāsainā nagu laka, ko paņēmu līdzi. Melno - Rain Black Widow - nopirku tuvējā veikaliņā. Maksāja nieka 15 Filipīnu peso. Dievinu, ka tā ir sedzoša 2 kārtās un nemaz neatšķiras no manas iecienītās melnās LCN nagu lakas. Izdevīgs pirkums!

***

I used Zoya Purity again. By the way, this is a perfect white! Purity is the only color which I took with me from Latvia. But the black one - Rain Black Widow - I bought here, in some small shop. The price was only 15 Philippine pesos. It was good bargain because 2 layers of this polish cover nails perfectly and it reminds me my favourite black from LCN.4 comments:

 1. Tur ir arī plēsēji? Vai tikai labestīgie dzīvnieki? :D Es tā padomāju, ja tur nav žoga, tad safari varētu būt diezgan bīstams.

  ReplyDelete
  Replies
  1. No plēsīgajiem tikai krokodīli. Bet vispār tie labestīgie arī ir bīstami - pieiesi tai pašai zebrai pārāk tuvu un vēl no nepareizās puses, sāks spert un kost.

   Delete
 2. Zebras! I didn't know there's such a place here. And you make zebra nail art look so nice and simple.
  (^^,)

  ReplyDelete
  Replies
  1. You should go there! Beautiful place! :)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top