Nagu dizaina tendences rudens/ziemas sezonā 2013./2014. gadā / Nail art trends for fall/winter 2013/2014

September 29, 2013

Šonedēļ biju uz "Oniks BETA" rīkoto semināru par jaunakajām nagu dizaina tendencēm rudens/ziemas sezonā. Seminaru vadīja "Oniks BETA" nagu kopšanas speciāliste Vlada Fedotova. Seminārs bija sadalīts divās daļās. Pirmajā daļā tika apskatīti ar hibrīdlakām veidojamie dizaini, otrajā - ar parastajām. Veiksmīgā kārtā savus nagus nebiju nolakojusi, tā kā tiku par modeli - izmēģinājuma trusīti dizainiem ar parastajām lakām. :)
Vēlējos jums pastāstīt par seminārā dzirdēto, tāpēc sāksim visu no sākuma...

Šīs sezonas modernās krāsas
 • tumši zils, ultramarīna zils, tirkīza zils;
 • tumši zaļš, haki;
 • metāliskie zelts, sudrabs, bronza, kā arī citas krāsas ar metālisku spīdumu;
 • sarkanie - no koša līdz pat ķiršu sarkanajam;
 • pelēkie - no gaiša līdz tumšam grafīta pelēkajam;
 • pelēkbrūnie - taupe;
 • bēšīgie.
Interesantākie krāsu salikumi:
 • balts + pelēks;
 • tirkīza zilais + koši sarkanais;
 • pelēkbrūnais + ķiršu sarkanais;
 • haki + zelts;
 • tumši zils + sudrabs.
Nagu dizainā šosezon dominē:
 • ģeometriskās formas;
 • dažādi franču manikīra veidi - apgrieztais (ruffian), sāna;
 • pusmēnestiņš - half moon;
 • dažādas 3D imitācijas;
 • sirreālisms, piem. uzzīmēta acs uz naga.
***

In this week I was to the seminar in "Oniks BETA" (it's our local distibutor for OPI, China Glaze, Orly, SPA Ritual, Cuccio). That was about lastest nail art trends for this fall/winter. The seminar was conducted by "Oniks BETA" nail technician Vlada Fedotova. She told us about lastest trends and showed some nail designs with soak off gel polishes and some with regular nail polishes. Designs with regular polishes were tried on me. Lucky me! :)
But let's start from beginning...

Fall/winter colors:
 • dark blue, ultramarine blue, turquoise;
 • dark green, khaki;
 • gold, silver, bronze, and other colors with metallic gloss;
 • red - from bright till dark cherry;
 • grey - from light till dark graphite;
 • taupe;
 • nude.
Interesting color combinations:
 • white + grey;
 • turquoise + bright red;
 • taupe + dark cherry red;
 • khaki + gold;
 • dark blue + silver.
Nail art trends for fall/winter:
 • geometric shapes;
 • different types of french manicure - ruffian and side french;
 • half moon manicure;
 • different 3D imitation;
 • surrealism, for example, the eye drawing on the nail.


Ar hibrīdlakām meistare veidoja sānu un apgriezto franču manikīru, pusmēnestiņu un interesantu ģeometrisko rakstu. Diemžēl nesanāca nobildēt to visu, tomēr centīšos kaut ko tādu arī pati pamēģināt un šeit atrādīt. Savējos gan nobildēju pēc pusstundas žāvēšanas. Kreisajai rokai izmēģinājām dažādu aktuālo krāsu kombināciju apgriezto - ruffian - manikīru.

***

With soak off gel polishes we tried ruffian and side french, also half moon and some geometric pattern. Unfortunately I don't have photos from these nail designs but I'll try and show something similar soon. But I have photos with my nails, this is after half an hour drying time. For left hand we tried ruffian with some interesting color combinations.


Savukārt, labajai rokai izmēģinājām 3D imitāciju. Jā, kārtas tur ir neskaitāmas! Pēc divu stundu žāvēšanas nagi bija viegli izbojājami. Nevaru iedomāties, kurš varētu gribēt tik ilgi (un vēl ilgāk) žāvēt nagus. Lai gan efekts ir ļoti iespaidīgs!

Un ko no nagu dizaina tendencēm gribētu izmēģināt jūs?

***

But for right hand we tried 3D imitation. Yes, there are many, really many coats of nail polish! After two hours drying time it was easy to destroy all beautiful nail art. I can't imagine anyone who wants to dry her nails sooo long and even more longer. Although the effect is very impressive!

 And what's about you... Which nail art trends would you like to try?


Paldies "Oniks BETAi" un Vladai par semināru! Tas bija tiešām noderīgs!

***

Thanks to "Oniks BETA" and Vlada about seminar! That was really useful!
 

Green nails + some feathers

September 21, 2013

Neesmu nagu dizaina cienītāja. Vienmēr ir šķitis - kas par daudz, tas par skādi. Bet akcenta nagi, manuprāt, ir burvīgs risinājums! It īpaši dienām, kad vēlos, lai mani nagi ir mans galvenais aksesuārs.
Un kā ir ar jums? Jā vai nē - nagu dizainam?

***


I'm not a fan of nail art. I mean, there are so many nail art about what you can say - too much! But accent nails are great solution! Especially for days when I want that my nails are my main accessory.
And whats about you? Yes or no - to nail art?


Šoreiz varat redzēt kāda izskatās zāles zaļā China Glaze Starboard dienā bez saules, iepriekš to atrādīju šeit - saulainā laikā. Savukārt, īkšķim un zeltnesim izvēlējos sava pēdēja laika favorīti OPI My Vampire is Buff. Arī es gluži tā pat kā daudzas nagu blogeres uzskatu, ka šī nagu laka ir perfekta fona laka jebkuram nagu dizainam, kad nevēlamies izmantot tik ierasto balto. Akcentam izvēlējos ūdens uzlīmes ar spalviņām. Tās iegādājos Born Pretty Store. Kā varat pamanīt mana bloga sānu joslā ir baneris ar iespēju iegādāties preces no Born Pretty Store ar 10% atlaidi, vienīgais, kas jums jāizdara, izdarot pirkumu - jāievada atlaižu kods PVBQ10. Protams, patīkami ir arī tas, ka preču piegāde ir bez maksas.

***

This time you can see how grass green China Glaze Starboard looks in the day without sun. You can see it also here in the direct sunlight. For my thumb and ring finger I chose my last time favourite nail polish OPI My Vampire is Buff. I also think (as other nail bloggers do) that this is beautiful nail polish to use for nail art background color when you don't want to use white as usual. For accent nails I used water decals with feathers. I bought them in Born Pretty Store. In my blog's sidebar you can see banner with code PVBQ10, which will give you 10% discount in Born Pretty Store. Feel free to use it!


Birthday nails

September 17, 2013


Šis ir mazliet aizkavējies ieraksts, jo mana dzimšanas diena bija jau piektdien, 13. septembrī. Bet tā kā bija daudz jauku notikumu par un ap dzimšanas dienu, tad man ir attaisnojošs iemesls. :)
Nolēmu, ka arī maniem nadziņiem ir "jāsapucējās". Tāpēc izvēlējos Scratch uzzlīmes nagiem Peter Pan Collar. Šīs nagu uzlīmes iegādājos jau kādu laiku atpakaļ, un zināju, ka gribēšu tās izmantot kādā īpašā dienā. Un kas var būt vēl īpašāks par dzimšanas dienu?!

***

This blog post is a little bit late because my birthday already was on Friday, in September 13th. But I had many nice things to do on my birthday's weekend, so I have a justifiable reason to be late. :)
I wanted my nails look cute in that day. That's why I chose Scratch nail wraps Peter Pan Collar. I bought these nail wraps some time ago and I know that I would like to try them in some special day. And what can be more special than birthday?!


Scratch ir amerikāņu kompānija, kas katru mēnesi sadarbojoties ar kādu mākslinieku, dizaineri vai blogeri,  veido jaunu nagu uzlīmju kolekciju. Es izvēlējos uzlīmes ar balto krādziņu, kas tapušas sadarbībā ar blogeri Caroline Burke no Burkatron.com.
Uzlīmju lietošana ir pavisam vienkārša un Scratch mājaslapā ir laba, viegli pārskatāma to lietošanas instrukcija. Savējām pāri klāju Sally Hansen Insta-Dri virslaku divās kārtās. Noturība ļoti laba, pēc 5 dienām tikai galiņi bija mazliet noberzušies. Noņemt tās var ar visparastāko nagu lakas noņēmēju - ātri un vienkārši.

***

Scratch is company which every month makes new nail wraps together with some designers, illustrators, bloggers and nail artists. I chose nail wraps with white Peter Pan collar which is Scratch collaboration with blogger Caroline Burke from Burkatron.com.
It is really easy to use these nail wraps and there is also good how-to instruction in their website. I used two layers of Sally Hansen Insta-Dri top coat over my nail wraps. They stayed on my nails really long, after 5 days you could see only some wearing marks on my tips. And you can remove them with regular nail polish remover - quick and easy.
 
P.S. Paldies maniem mīļajiem par jaukākajām dāvanām pasaulē - burvīgām čībiņām, trušu apciemošanu un lidojumu Aerodium. Jūs esat labākie!

***

P.S. I want to say thanks to my family about greatest presents - charming slippers, visiting rabbits and flight in Aerodium. You are the best!OPI - San Francisco Fall 2013

September 10, 2013

OPI turpina savas kolekcijas veltīt kādai valstij, reģionam vai pilsētai. Šoreiz rudens kolekcija veltīta Sanfrancisko.
Nelielai noskaņai - video:

***

OPI continue to dedicate their collections to some country, region or city. This time fall collection is dedicated to San Francisco.
Nice video for right mood:


Kolekcija sastāv no 15 toņiem. / There are 15 colors in this collection.


A-Piers To Be Tan: karameļu brūns / medium caramel brown creme
Dining Al Frisco: debesu zils ar mirdzumu / sky blue with shimmer
Haven't The Foggiest: sudrabots / silver foil
Peace & Love & OPI: pelēks ar hroma spīdumu, kas gaismā laistās no zaļa līdz pat violetam / grey based duochrome changes from green to purple
Keeping Suzi At Bay: vidēji zils / blue creme
Incognito In Sausalito: tumši zils / dark blue creme
Lost On Lombard: piesātināti sarkans / deep red creme
I Knead Sour-Dough: brūns ar sarkanu mirdzumu / medium brown with red shimmer
Muir Muir On The Wall: tumšs bordo ar mirdzumu / dark burgundy with shimmer
In The Cable Car-Pool Lane: tumši violets / deep purple creme
Embarca-Dare Ya!: tumši rozā ar zelta mirdzumu / magenta with gold shimmer
First Date At The Golden Gate: silts klasiski sarkanais / warm classic red creme
It's All San Andreas's Fault: pelēki brūna tekstūrlaka / taupe brown liquid sand
Wharf! Wharf! Wharf!: tumši zila tekstūrlaka / navy blue liquid sand
Alcatraz...Rocks: lillā tekstūrlaka ar zelta un lillā mirdzumiem / purple liquid sand with gold and purple shimmer

Ļoti patīk tumši violetais In The Cable Car-Pool Lane un pašai par pārsteigumu arī karameļu brūnais A-Piers To Be Tan. Bet no tekstūrlakām noteikti izvēlētos Alcatraz...Rocks.

***

I like deep purple In The Cable Car-Pool Lane and I'm a little bit surprised that I love also caramel brown A-Piers To Be Tan. But from liquid sand polishes - Alcatraz...Rocks is my favourite.

Camouflage. China Glaze - Starboard

September 09, 2013

Kamēr zāle vēl zaļa...

***

While grass is still green...
Bildēs varat redzēt, kā China Glaze - Starboard izskatās saules gaismā. Grūti noķert īsto toni, bet es šo krāsu apzīmētu kā zāles zaļu. Ja spējat iztēloties kā zāle izskatās dienās, kad saules nav, tad tieši tāda šī laka izskatās ēnā. 
Laka pēc konsistences ir mazliet vairāk uz caurspīdīgo pusi, taču pietiek ar 2 biezākām kārtām, lai iegūtu vienmērīgu toni. Kājas viegli, žūst ātri.

***

In the pictures you can see how China Glaze - Starboard looks in the direct sunlight. It is hard to capture real color but I will call it - grass green. Also in the shadow this color looks like grass only in the day without sun. Hope that you can imagine it. :)
The formula is more to sheer side, you will need 2 thicker coats for full opacity. It is easy to apply. Dries fast.


Rally

September 02, 2013

Godīgi sakot, šī ideja pieder manam vīram. Jā... Melnbaltos nagus ar akcenta nagu, uz kura attēlots finiša karogs izdomāja viņš! Manuprāt, burvīga ideja. Nedēļas nogali pavadījām brienot pa pļavām, kopā lecot pāri grāvjiem, noputot ceļa putekļos un skatoties ralliju! Rallijs ir mūsu romantika.

***

Honestly, this idea belongs to my husband. Yes... Black and white nails and an accent nail with finish flag pattern are his idea! In my opinion, this is a wonderful one. My husband and I spent weekend wading through the meadows, jumping together over ditches, getting into road dust and watching rally. The rally is our romance.Abām rokām īkšķus un vidējos pirkstus nolakoju melnus ar LCN Caldron (#NA8), savukārt rādītājpirkstus un mazos pirkstiņus - baltus ar Zoya Purity. Kā akcenta nagus izvēlējos zeltnešus, tos arī nolakoju 2 kārtās ar Zoya Purity, pagaidīju kamēr nožūst un tad ar smalku otiņu uzzīmēju finiša karogu.

Ļoti iepatikās melnā un baltā salikums uz nagiem. Agrāk pret balto biju skeptiski noskaņota, bet tagad skatos un priecājos. Tik atsvaidzinoši!

***

For both hands I painted my thumbs and middle fingers black with LCN Caldron (#NA8), but index and pinkies - white with Zoya Purity. I chose ring fingers as accent nails, I painted them with Zoya Purity in 2 layers, waited till they were dry and then drew finish flag pattern with fine liner brush.

I enjoyed black and white combination on the nails. I was skeptical about white color some time ago but now I love it! It is so refreshing!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top