Baltic Beauty 2013

November 04, 2013


Kā jau katru rudeni, arī šogad devos uz starptautisko skaistuma izstādi Baltic Beauty 2013. Pēc maniem novērojumiem šī izstāde ar katru gadu kļūst ar vien vairāk piemērotāka patērētājiem nevis profesionāļiem. Nezinu, vai tas ir labi vai nē, bet izstāde noteikti lēnām mainās.
Vienīgais, kas nemainās ir tas, ka - ja es zinu, ko man vajag un ko konkrēti gribu, izstādēs iepirkties ir izdevīgi, bet ja nav konkrēta mērķa, tad tajā haosā kaut ko atrast un izlemt ir ļoti grūti.

***

There are an international beauty exhibition called Baltic Beauty every autumn in our country. I've noticed that every year this exhibition comes more appropriate for consumers rather than professionals. I don't know - is it good or not, but the exhibition slowly and definitely transforms.
Only thing that doesn't change too much is this - if I know exactly what I want and what I need to buy there, it is beneficial to do purchase, but if I haven't think about it, that it is so hard to find and decide something in that chaos.Šoreiz vienīgais, ko konkrēti gribēju bija pāris jaunie Gelish toņi, bet tā kā biju izstādē svētdien, tad tie visi, man par nelaimi, jau bija izpirkti. Un tā kā lielāka tērēšanās man šajā reizē nebija paredzēta, koncentrējos uz dažādiem nieciņiem nagu dizainam, pārējai izstādei vienkārši abas ar māsu izskrējām cauri. Abas iepirkām dažādas uzlīmes un sarunājām, ka dalīsim tās uz pusēm, katra pa kādai nagu lakai un mirdzumiņu ķobītim. :) Būs jums ko redzēt. ;)

***

The only thing that I wanted in this time was some of the newest Gelish colors. But there was nothing left because I was in this exhibition in that last day. :( So I got something for nail art - some water decals, nail polish and glitters. :) Need to make something nice! ;)


5 comments:

 1. Par izstādes piemērošanu patērētājiem - pilnībā piekrītu. Izstāde lēnām pārvērtusies par šopinga festivālu :)

  ReplyDelete
 2. Es nedomāju, ka tas ir slikti ja savā mērā tā ir uztaisītā tā, lai arī mirstīgie var uz turieni doties. Jo, piemēram, es neesmu baigais meistars ar diplomu, bet man gribās kā smukumlietu mīlētājai arī uz turieni doties un nopirkt foršas un vajadzīgas lietas!
  būtu labi, ja šīs abas prasības varētu apvienot - lai meistariem ir labi un lai parastajiem arī ir ko tur darīt. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Saprotu arī Tevi.
   Savukārt, es agrāk varēju savākties kaudziti ar dažādām lapiņām un bukletiem par dažādām mācīšanās iespējām - semināriem, kursiem. Un pēc tam izvēlēties, ko no tā visa varētu apmeklēt. Šoreiz nekā.
   Apvienojums būtu ideāls. Piekrītu :)

   Delete
 3. Pa cik bija Zoya nagu laka?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ls 1.95, meitene stendā teica, ka tā ir svētdienas cena. Tiesa gan nezinu, vai tā nemaksāja tikpat arī iepriekšējās dienās. :D

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top