MaxFactor - Fantasy Fire

October 16, 2013

Tām, kas aizraujas ar nagu lakošanu, izrādās MaxFactor Fantasy Fire ir viens no iekārojamākajiem toņiem. To es uzzināju tikai pēc tam, kad biju iegādājusies šo skaistuli. Un vēl ar atlaidi! Veiksmīgi! :)

***

For nail polish addicts MaxFactor Fantasy Fire is one of colors which is loved and not so easy to find. I get to know it only after I purchased this beauty. And there was also a discount! Lucky me! :)Fantasy Fire noteikti ir jāklāj pāri kādai citai nagu lakai, jo pati par sevi nagu laka ir caurspīdīga. Šoreiz izvēlējos apakšā likt China Glaze First Mate, tā ideāli nosedz nagu vienā kārtā un pēc tam divās kārtās - Fantasy Fire. Iznākums ir vienkārši pasakains! Atkarībā no apgaismojuma tā laistās te violetā, te zaļā, te vara krāsā. Klājās viegli, žūst ātri. Spīdums arī ideāls, bildēs nav virslakas, jo nespēju atrast, kur esmu nolikusi savu jauno Seche Vite pudelīti. Kam negadās. :)

Dievinu šādus lieliskus un negaidītus atklājumus kā Fantasy Fire!***

Fantasy Fire is a layering polish because is quite transparent. You need to use other polish under it. This time I chose China Glaze First Mate. It covers the nail perfectly in one layer and then I put Fantasy Fire in two layers. The result is simply fabulous! You can see violet, green, copper in it depending from the lighting. It is easy to apply and drying time is fast. The finish is also great, there are no top coat in my pictures because I couldn't find where I put my new Seche Vite. Happens. :)

I love such a great and unexpected discoveries like Fantasy Fire!


3 comments:

  1. Dikti skaists zvaigžņu kosmoss uz nagiem! :)

    ReplyDelete
  2. Beautiful polish ad picture :) I'm off to browse more posts on your blog :)

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top