Green nails + some feathers

September 21, 2013

Neesmu nagu dizaina cienītāja. Vienmēr ir šķitis - kas par daudz, tas par skādi. Bet akcenta nagi, manuprāt, ir burvīgs risinājums! It īpaši dienām, kad vēlos, lai mani nagi ir mans galvenais aksesuārs.
Un kā ir ar jums? Jā vai nē - nagu dizainam?

***


I'm not a fan of nail art. I mean, there are so many nail art about what you can say - too much! But accent nails are great solution! Especially for days when I want that my nails are my main accessory.
And whats about you? Yes or no - to nail art?


Šoreiz varat redzēt kāda izskatās zāles zaļā China Glaze Starboard dienā bez saules, iepriekš to atrādīju šeit - saulainā laikā. Savukārt, īkšķim un zeltnesim izvēlējos sava pēdēja laika favorīti OPI My Vampire is Buff. Arī es gluži tā pat kā daudzas nagu blogeres uzskatu, ka šī nagu laka ir perfekta fona laka jebkuram nagu dizainam, kad nevēlamies izmantot tik ierasto balto. Akcentam izvēlējos ūdens uzlīmes ar spalviņām. Tās iegādājos Born Pretty Store. Kā varat pamanīt mana bloga sānu joslā ir baneris ar iespēju iegādāties preces no Born Pretty Store ar 10% atlaidi, vienīgais, kas jums jāizdara, izdarot pirkumu - jāievada atlaižu kods PVBQ10. Protams, patīkami ir arī tas, ka preču piegāde ir bez maksas.

***

This time you can see how grass green China Glaze Starboard looks in the day without sun. You can see it also here in the direct sunlight. For my thumb and ring finger I chose my last time favourite nail polish OPI My Vampire is Buff. I also think (as other nail bloggers do) that this is beautiful nail polish to use for nail art background color when you don't want to use white as usual. For accent nails I used water decals with feathers. I bought them in Born Pretty Store. In my blog's sidebar you can see banner with code PVBQ10, which will give you 10% discount in Born Pretty Store. Feel free to use it!


4 comments:

 1. Tik skaisti nadziņi :) Man būtu bail kaut ko darīt ar šādiem nadziņiem, lai nesabojātu )))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Blogs palīdz, tad vienmēr zini, ka paliks piemiņa un vizuāla liecība par to kā bijis. :D

   Delete
 2. kaut kā atgādina pavasari! :]
  glīti! :]]

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top