Birthday nails

September 17, 2013


Šis ir mazliet aizkavējies ieraksts, jo mana dzimšanas diena bija jau piektdien, 13. septembrī. Bet tā kā bija daudz jauku notikumu par un ap dzimšanas dienu, tad man ir attaisnojošs iemesls. :)
Nolēmu, ka arī maniem nadziņiem ir "jāsapucējās". Tāpēc izvēlējos Scratch uzzlīmes nagiem Peter Pan Collar. Šīs nagu uzlīmes iegādājos jau kādu laiku atpakaļ, un zināju, ka gribēšu tās izmantot kādā īpašā dienā. Un kas var būt vēl īpašāks par dzimšanas dienu?!

***

This blog post is a little bit late because my birthday already was on Friday, in September 13th. But I had many nice things to do on my birthday's weekend, so I have a justifiable reason to be late. :)
I wanted my nails look cute in that day. That's why I chose Scratch nail wraps Peter Pan Collar. I bought these nail wraps some time ago and I know that I would like to try them in some special day. And what can be more special than birthday?!


Scratch ir amerikāņu kompānija, kas katru mēnesi sadarbojoties ar kādu mākslinieku, dizaineri vai blogeri,  veido jaunu nagu uzlīmju kolekciju. Es izvēlējos uzlīmes ar balto krādziņu, kas tapušas sadarbībā ar blogeri Caroline Burke no Burkatron.com.
Uzlīmju lietošana ir pavisam vienkārša un Scratch mājaslapā ir laba, viegli pārskatāma to lietošanas instrukcija. Savējām pāri klāju Sally Hansen Insta-Dri virslaku divās kārtās. Noturība ļoti laba, pēc 5 dienām tikai galiņi bija mazliet noberzušies. Noņemt tās var ar visparastāko nagu lakas noņēmēju - ātri un vienkārši.

***

Scratch is company which every month makes new nail wraps together with some designers, illustrators, bloggers and nail artists. I chose nail wraps with white Peter Pan collar which is Scratch collaboration with blogger Caroline Burke from Burkatron.com.
It is really easy to use these nail wraps and there is also good how-to instruction in their website. I used two layers of Sally Hansen Insta-Dri top coat over my nail wraps. They stayed on my nails really long, after 5 days you could see only some wearing marks on my tips. And you can remove them with regular nail polish remover - quick and easy.
 
P.S. Paldies maniem mīļajiem par jaukākajām dāvanām pasaulē - burvīgām čībiņām, trušu apciemošanu un lidojumu Aerodium. Jūs esat labākie!

***

P.S. I want to say thanks to my family about greatest presents - charming slippers, visiting rabbits and flight in Aerodium. You are the best!4 comments:

 1. Apsveicu jubilejā! Izskatās, ka brīvdienas izdevušās.

  Uhh, baigi interesantie nagi! :)

  ReplyDelete
 2. tiešām, kā k.ko tik foršu var izdomāt, tas ir talants :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Piekrītu, izdomāts tiešām lieliski!

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top